Burçlara Göre Arkadaşlıklar

Burçlara Göre Arkadaşlıklar

    Arkadaşlık ilişkilerinin burç uyumundan etkilenebileceğini hiç düşündünüz mü? Burç arkadaşlıkları konusunda birkaç ipucu bilgiye sahip olabiliriz. Burçlara göre arkadaş uyumu konusunu her burç için ayrı olarak inceleyelim:
 
 Koç Arkadaşlığı  Koçun, çok sayıda yakın arkadaşı olabilir. Yakın arkadaşlarına karşı hoşgörülü davranır, kin tutmaz. Fakat yakın arkadaşlık ilişkileri koçun öfkesine dayanamayabilir. 
 Koçun en iyi arkadaşları: Aslan, oğlak
 
 Boğa Arkadaşlığı Boğa, arkadaşlığa değer verir, güvenilir bir arkadaştır. Ancak boğalar arkadaşlık kurma konusunda biraz kuşkuludurlar, ilişki kurmaktan kaçınabilirler. Bir kişiye karşı olan güvenlerini yitirirlerse o kişiye eskisi gibi davranamazlar. 
 Boğanın en iyi arkadaşları: Aslan
 
 İkizler Arkadaşlığı  İkizler, çok arkadaşı olmasını sever. Ancak dost dediği kişilerin sayısı azdır ve entelektüel kişilerdir. Arkadaşlarının onu söylediği sözlerden sorumlu tutmasından hoşlanmaz, anlayışla karşılanmayı bekler. 
 İkizlerin en iyi arkadaşları: İkizler, yengeç
 
 Yengeç Arkadaşlığı  Yengeç, az ama gerçek arkadaşları olmasını sever, arkadaşlarını hislerine göre geçer. Huy olarak biraz değişken olsalar da arkadaşları konusunda oldukça koruyucudurlar. Bu durum yakın arkadaşları için bazen bunaltıcı olabilir. 
 Yengeçlerin en iyi arkadaşları: Yay, ikizler
 
 Aslan Arkadaşlığı  Aslan, arkadaşlarına karşı eli açık olabileceği gibi onları elinde tutmak için baskıcı da davranabilir. Fikirlerini açıklamak ve öğüt vermekten hoşlanır. Arkadaşlarından saygı bekler. Arkadaşlarını yarı yolda bırakmaz. 
 Aslanların en iyi arkadaşları: Oğlak, boğa
 
 Başak Arkadaşlığı  Başak, daha çok entelektüel arkadaşlıklar kurar. Sorunlarını sadece çok güvenilir kişilerle paylaşır Görüş ayrılıkları yüzünden arkadaşlarıyla sorun yaşayabilir. 
 Başağın en iyi arkadaşları: Terazi
 
 Terazi Arkadaşlığı  Terazi, sevilmek ve herkes tarafından arkadaş olarak kabul edilmek ister. Ait olma hissiyatları vardır. En yakın arkadaşları sanata merakı olan kişilerdir. Kaba kişilerden hoşlanmaz. 
 Terazinin en iyi arkadaşları: Başak, balık
 
 Akrep Arkadaşlığı   Akrep, genelde yalnızdır. Arkadaşlarının onunla yakından ilgilenmesini, düşüncelerine katılmasını bekler. Güvenilir dostluğun zor bulunduğuna inanır. 
 Akrebin en iyi arkadaşı: Yengeç
 
 Yay Arkadaşlığı  Yay, neşeli, içten ve çok iyi bir arkadaştır. Arkadaşlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir. 
 Yayın en iyi arkadaşları: Yay
 
 Oğlak Arkadaşlığı  Oğlağın, çok sayıda yakın arkadaşı yoktur. Arkadaşlarıyla çok sık toplanmazlar. Duygularını saklar ve birçok kişi için tatmin edici bir arkadaş olmayabilir.
 Oğlağın en iyi arkadaşları: Aslan, koç


 Kova Arkadaşlığı  Kova, kıskanç ve bencil değildir. En iyi arkadaştır. Arkadaşlarına önem verir ve korur. Sevgiliden çok, iyi bir dost olur. 
 Kovanın en iyi arkadaşları: Terazi
 
 Balık Arkadaşlığı   Balık, arkadaşlık statüsünden çok fazla şey bekler. Bu sebeple en iyi arkadaşlık edebileceği kişiyi ararken hayal kırıklığına uğrayabilir. Hareketli arkadaşlıklardan hoşlanır. Başkalarını mutlu etmeyi sever. 
 Balığın en iyi arkadaşları: Terazi, yay
 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.