Burç Erkeklerini Etkilemenin Yolları

Burç Erkeklerini Etkilemenin Yolları

 

            Erkekleri tanıma da burçlar önemli kozunuz olabilir. Hoşlandığınız bir kişi var ve ona nasıl yakınlaşacağınız, nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsunuz, burcunu öğrenin. Burçlara göre erkekler nasıl etkilenir ve etkilenme yöntemlerini bulabilirsiniz. Hangi burcu nasıl etkilersiniz?

 

 Koç burcu erkeği: Hayatını da duygularını da en uç noktalarda yaşarlar. Bazen çok tutkulu sevebiliyorken bazen de sevgi ömürleri kısa olur. Bu burç erkeğini etkilemenin yolu fiziksel çekiciliktir.

 

            Boğa burcu erkeği: Sevecen bu burç erkeği midesine düşkündür. Damak tadına önem verir. Sevdiği yemekleri yapan kadınlar hep bir adım öndedir. Bir boğa burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız güzel yemek yapabilmeli, güveninin kazanabilmelisiniz.

 

            İkizler burcu erkeği: İkizler burcu erkeğini etkilemek için neşeli canlı gözükmeniz gerekecek ve onun ilgili olduğu konularda bilgi sahibi olmalısınız. Bu burç erkekleri zeki oldukları için aptallara tahammül edemezler. Saf şirin oyunlarıyla yaklaşmanızı tavsiye etmem.

 

            Yengeç burcu erkeği: Bu burç erkeklerin en çok önem verdiği şey sevgidir. Yengeç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, sevginizi ona her zaman gösterebiliyor olmalısınız. Sevgi ve şefkatle yaklaşmalısınız.

 

            Aslan burcu erkeği: Bu burç erkeği sürekli takdir edilme arzusu içindedir. Ona kral muamelesi yapan ve her dilediğini yerine getiren kadınlar, aslan burcu erkeğini etkileyebilir.

 

            Başak burcu erkeği: Zarif, entelektüel ve titiz kadınlardan hoşlanır. Asla argo kelime kullanmayın ve uçarı, aşırı hareketlerden kaçının.

 

            Terazi burcu erkeği: Estetiğe ve güzelliğe önem verir. Bu burç erkeğini giyimine, kuşamına dikkat eden bakımlı kızlar etkileyebilir.

 

            Akrep burcu erkeği: Dostluğa çok önem verirler. Bu yüzden onu etkilemek isteyen kadınlar, önce onunla iyi bir dost olmalı.

 

            Yay burcu erkeği: Kendisi gibi uçarı tabuları olmayan,ilgi göstermesini seven ve  eğlenmeyi seven kızlar, bu burcun erkeğini etkileyebilir.

 

            Oğlak burcu erkeği: Ne istediğini bilen, açık sözlü, duygularını saklamayan kızlar, bu burç erkeğini saklandığı yerden çıkabilir, etkileyebilir.

 

            Kova burcu erkeği: Zeki, espriden anlayan, düşünceli kızlar onu etkileyebilir. Ayrıca giyimiyle de tarz olmalı.

 

            Balık burcu erkeği: Duygusal, hayalci ve romantik olan bu bur erkeği, kendisi gibi özellikleri taşıyan kızlardan etkilenir.

 

 Burçlara göre erkekleri ve hangi burcun nasıl etkilendiğini artık biliyoruz.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.