Başak Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği

 


Başak Burcu - Yay Burcu

Başak Burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Başak Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Başak kadını ve Yay erkeği, ilişkilerinde sorun, mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür. Toprak elementi olan Başak, Ateş elementi olan Yay, ikilinin ilişkileri iyi olduğu kadar kötü yönleri de vardır. İkinizde değişken nitelik taşıdığınız için esnek, açık fikirli bu ikilinin ilişkisinde zeka ve düşünme konular her zaman ön planda olacaktır. Her ikisinin de parlak bir zekaya sahip olması, başlangıçta birbirlerine cazip gelmeleri için mutlak bir nedendir. Fakat, Yayın ayaklarının yere basamaması, kalıcı bir ilişkiye girmesinin zorluğu, ulaşılabilir hedeflerin arkasından gitmek isteyen Başakın kısa sürede yorulmasına neden olur. Bu beraberliğin nasıl gelişeceğini asla kestirilemez. Her iki burç da değişken niteliktedir ama olaylara yaklaşımları o kadar birbirinden farklıdır ki hem beklenmedik biçimde olumlu, hem de bir arada tutulması çok zor sonuçlar da getirebilir.

Farklı amaçlarla hareket eden bu ikili uzun vadede verimli bir beraberlik oluşturabilir ama, sabretmeyi ve ödün vermeyi öğrenmeleri birincil gereksinimdir.Başak da kendi hedeflerine ulaşmak için aslında gizli bir bağımsızlık ihtiyacına sahiptir. Yay zaten bağlanmaktan korkan bir yapıdadır. Dolayısıyla her iki taraf da ilişkinin kalıcı olması için çok büyük bir çaba harcamak eğiliminde olmadığından, kısa süreli bir ilişki olabilir. Değişken burçlardan olan ve Zodyakta zorlayıcı bir etkileşim içinde bulunan Başak ve Yay, yaşamlarında tensel uyaranlardan çok zihinsel uyaranlara ihtiyaç duyarlar.

Başaklar açısından Yaylar gerçekten de sahip olmak isteyecekleri özellikler gösterirler. Yayın enerjik, iyimser ve geniş düşünebilen özellikleri Başakta pek yoktur. Yay çoğu zaman detaylara girmeden de bir olay hakkında öngörümde bulunma ve anlama kapasitesine sahiptir. Bu ikilin yaşamında, arada bir değişiklik ihtiyacını gidermek adına, cinsellik de yaşanır. Yatakta ise stilleriniz farklıdır. Yay hevesli, tutkulu, şehvetli ve çabuktur. Siz ise başta ondan emin olana kadar yavaş, kapalı ve hatta ilgisiz davranmanızdır. Onun aşkından emin olduktan sonra gerçek tutkularınız ortaya çıkacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.