Başak Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

 


Başak Burcu - Koç Burcu

Başak Burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %30 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Başak Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Koç ve Başak burcu, bu ikilinin yaşam tarzları ve kişilikleri hiç birbirine uymayan bir çift olmasına rağmen, orta noktayı bulabilirlerse, beraberce gelişebilirler. Bu ikili oldukça birbirine zıt burçlardır. Biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken (tıpkı burcunun sembolü gibi), öbürü beyniyle çıkış yolu arar. Başak ve Koç birbirlerinden beş burç ötede yer alan burçların anlaşması her zaman bazı gerginlikleri de beraberinde getirir. Bu burçlar iş hayatında daha iyi geçine bilirler ancak kişisel düzeyde, aşk ve arkadaşlık boyutunda daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Başaklar açısından Koçlar yüksek enerji kaynağı ve kararlılık göstergesidir. Zira Koç ateş elementinden öncü bir burçtur. Ancak Başak Koçun aceleci ve yerinde duramayan, konsantre olmayan yapısından da pek hoşnut değildir.

Başak Koçu fazla gürültülü ve bencilce bulabilir. Başaklar detaylara önem veren, akılcı ve hizmet etmeye seven, işe yaramaya özen gösteren kişiler oldukları için, Koçun sürekli ben diyebilen yapısı onları huzursuz edebilir. Bu beraberlikte Başak sanki Koça hizmet edecekmiş gibi bir hava ortaya çıkabilir, taraflar birbirlerini eşit şartlarda göremeyebilirler. Bu yüzden ikilinin haritalarında duygusal anlamda destek getirebilecek destekler yoksa, bu ilişki çok sağlam olmayacaktır. koç ve başak birbirine zıt burçlardır. biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken, diğeri beyniyle çıkış yolu arar. ama bildiğiniz gibi, zıt kutuplar birbirini çeker. bunun için bayan başakla bay koç arasındaki ilişkinin kötü sonuçlanacağı söylenemez.

Başak kadını koçun macera merakından, kavga mantığından, erkeksi kendine güveninden etkilenebilir. koçun bu özellikleri başakı etkiler, ama kıskanmaz ve mutsuz etmez. çünkü savaşabilir ve başkalarıyla beraber olduğunda bile mantığın yolunu izler. bir ilişkiye karar verdiyseniz, bir birinizin haklarını ve yetkilerini iyi belirleyin yoksa kavga çıkabilir.

Bu ikilinin cinsel yaşamlarında, Koçun tüm inisiyatif ele alması, hareket geçirici olması gerekebilir. Aksi halde yüzyıl bile geçse, Başak her hangi bir girişimde bulunmadan, hala günlük yaşamla ilgili sorumluluklarının peşinden gidiyor olabilir. Aslında Başak da bir Toprak burcu olması nedeniyle, bedensel hazları sever. Ama bunu kabul edebilmesi için, kendini iyi tanıması gereklidir. Bunun farkında olmanın gelişmesinde Koç, Başak için iyi bir rehber olabilir.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.