Başak Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği

 


Başak Burcu - İkizler Burcu

Başak Burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Başak Burcu burcu kadını ve İkizler burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Başak burcu bu ilişkide çok yıpranan, yorulan taraftar olandır, İkizler burcu ise bu duruma kolayca sıkılıp dışarı doğru harekete geçebilir. Ancak iki taraf fedakarlık gösterip sevgili olurlarsa iyi vakit geçirebilirler. İkiniz de tarafsız ve doğruyu arayan Merkür tarafından yönetilmekte. O kadar çok ortak yönünüz var ki, benzerlikleriniz fazla bile gelebilir. İkizlerin büyüsü boyun egemen ruhundadır. Ona göre hiç bir şey imkansız değildir. Çapkınlığı ile ünlü ikizler burcu için daldan dala konmak oldukça heyecan vericidir.Uzun ilişkiler ve evlilik onun için arka plandadır.

Ayrıca oldukça sosyal bir burç olan ikizler, evde vakit geçirmektense, yemeği dışarıda arkadaşları ile yedikten sonra dans etmeye gitmeyi tercih eder. Sosyal hayatın içinde fazlasıyla yer alan ikizlerin bu tutumu, başak için biraz sorumsuzca görünebilir. Çünkü başak için işleri ön plandadır. Sosyalleşmek için işten arda kalan zamanları kullanır. Onun bu hırsı ve çalışkanlığı ikizleri etkileyebilir, ancak zıt karakterlerin birlikteliği bu ilişkide ne kadar başarılı olabileceklerini gözlemlemek gerekiyor. Başak, romantik tavırlar ile ikizleri korkutmadan kendine bağlayabilir. Başak burcu ve ikizler burcu birlikteliğinde, taraflardan biri çok duygusal olduğu için diğeri de aşkı onunla tadacak.

Bu ikili, daha ilk gördüğü andan itibaren birbirinden etkilenecektir. Başak ve ikizler birlikteliği, delice aşkın ortasında sık tartışmaların yaşandığı bir aşk olabilir. İkili farklı karakterlere sahip ve her ikisi de dili durmayan tiplerdir. Bunun sonucunda da hemen her gün bir şeyden kavga çıkabilir. Bu, ikisini de yorabilir. Bu nedenle, tartışmalarda taraflardan en az biri mutlaka ağırdan almalı ve diğerinin gönlünü almalıdır. Siz toprak elementi olduğunuz için İkizler burcundan daha pratik ve gerçekçisiniz. İkizler insani pratik olmadığını bilir ve sizin bu özelliğinize hayrandır. Bu ikilinin ilişkileri genellikle başlamadan biten ilişkilerden gösterilir. Oysa bu yanlış bir ifade olacak çünkü başak ve ikizler burcu arasında iyi bir uyum olabilir. Zıt kutupların birbirini çektiğini düşünürsek, ikizler ve başak birlikteliğinde de bu durumdan söz edebiliriz.

Ayrıca başak ve ikizler çifti, yatakta da oldukça uyumludur. İkizler burcu yeni bir şeyler denemekten asla sıkılmaz. Bu durumda başak burcunun geniş fantezi dünyasında ikisi birbirini keşfedecek ve uyumlu bir çift olacaklardır. İkizler sevgilinizin hareket ve değişiklik merakı yataktaki en büyük özelliğidir. Onun şakacı ve esprili tutumu sizin utangaçlıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. İkizler insanı sizin dış kabuğunuzu soyduktan sonra tutkulu ve arzulu kişiliğinizi ortaya çıkacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.