Başak Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği

 


Başak Burcu - Balık Burcu

Başak Burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Başak Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Balık ve Başak burçları, zodyakta karşıt konumlarda bulunan bu çiftlerin aslında pek çok ortak noktada buluşur. İki burcun insanları da hizmet ve yardım yoluyla duygu ve düşüncelerini ifade etmek gibi bir yaklaşıma sahiptir. Bu ikilinin beraberlikleri hem romantik hem pratik olacaktır. İkiniz de birbirinizin ihtiyacı olan şeylere sahipsiniz. Balık burçlarının zor anlaştığı insan sayısı oldukça azdır. Oldukça duygusal ve hassas bir yapıya sahip olan balıklar, insanların ruhuna dokunmayı çok iyi bilir. Ancak Balık burcunun hayal dünyasında yaşamaya daha yatkın oluşu, ayaklarını bir türlü topraktan alamayan Başak için, anlaşılması oldukça güçtür.

Balık burcu evine oldukça bağlıdır, başak burcu da oldukça çalışkan. Özellikle başak kadını balık erkeği aşk uyumu ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Birbirini anlayan iki burç olan başak ve balık, birlikte, baş başa oldukça hoş vakit geçirebilirler. Balık burcu ve başak burcu uyumu için söyleyecek çok fazla şey yok. Bu ilişkinin evlilikle sonuçlanmaması için hiç bir sebep yok. Eğer birbirlerini dinlemeye ve anlamaya çalışırlarsa, onlardan daha mutlu bir çift olmayacak. Her nedense zıt burçlar birbirlerini hem çok çekerler hem de ani kopuşlar da yaşayabilirler. Başak ve Balık birbirini tamamlayan çok sayıda özelliğe sahiptir. Bu toprak ve suyun birlikteliğidir. Başak pratik, çabuk hareket eden ve akılcı özellikler gösterirken, Balık çok daha yumuşak, hayal gücü ile hareket eden ve çok da akılcı olmayan eğilimler gösterir. Bu tezatlık yüzünden her iki taraf birbirini eleştirmeye başlayacaktır.

Ancak her iki burç da, aslında fedakarlık, esneklik konusunda ortak özelliklere sahiptir. Eğer bu iki burç yan yana geliyorsa, mutlaka ortak bir ideal ve düşünce doğrultusunda bir araya gelmelidirler. Başak Balığın ayaklarını yere daha sağlam bastırabilir. Balık ise Başaka detaylara takılmak yerine geniş bir açıdan bakabilmeyi öğretebilir. Aşkta her iki taraf da sabırlı olmalıdırlar. Birbirlerinden öğrenebilecekleri çok şey olacağını görebilirler.

Başak ve Balık burcu bu ikili zıt kutupların birbirine çekiminden etkilenerek, cinsel yaşamda da birbirlerini tamamlarlar. Başakın düşünceleri anlayabilmesi, Balığın duyguları rahatlıkla sezinlemesi, seks yaşamında da karşılıklı olarak duyarlılığın gelişmesinde önemli etkendir

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.