Balık Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Balık Burcu - Yengeç Burcu

Balık Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Balık Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Balık burcu için Yengeç burcu ilişkileri cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz.. Zira Yengeçlerde tıpkı Balıklar gibi oldukça hassas ve narin bir kişilik izlenimi bırakırlar çevrelerinde. Oldukça sessiz ve sakin görüntüleri olması, Balıkların Yengeçlere karşı duyduğu ilgiyi arttırır. Lakin durum tam olarak böyle değildir. Yengeçler her ne kadar hassas bir yapıda görünseler de, öncü ruhlarının onları tanıdıkça daha baskın olduğunu görebilirsiniz. Öyle ki, bir Balık ve Yengeç arasındaki ilişkide genel olarak Yengeçler daha baskın olur, öncü özellikleri sayesinde sizlere dilediklerini yaptırma yeteneğini siz hissetmeden kullanırlar.

Bu özelliği, sizin bir çok yeniliğe adım atmanızı da sağlayacaktır. Gerek aşk hayatınızda, birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz. gerek normal hayatınızda daha yenilikçi arayışlar içerisine girmeniz, zamanla birbirinize çok daha bağlı bir hale gelmenize, aranızdaki aşkın ve romantizmin artmasına olanak tanıyacaktır. Tabii bu denli yoğun hisler, zaman içerisinde karşılıklı olarak içe kapanmaya da neden olabileceği için her zaman dengeleri iyi tutmanız gerektiğini de unutmamanızı belirtmek isteriz. Hem yengeç hem de balık burcunu burçlar dünyasının en duygusal burçları ilan edebiliriz. Yengeç burcunun aile ve yuva özlemi, Balık burcu için rahatlatıcı ve tatmin edici bir özelliktir.

Ama yengeçler için balıklara göre daha analitik, daha mantıksal diyebiliriz. Balık burcuna mensup kişiler bu dünyaya sanki duyguları için gönderilmişlerdir. Söylenen en ufak bir yanlış söz bile kalplerini kırmaya yetebilir. Yengeç bile bazen onu anlamakta, ona uyum sağlamakta zorlanabilir. Ancak yine de balık ve yengeç burçları aşk ilişkisi için birçok birlikteliğe göre daha uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü bu ikilinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri hemen hemen aynıdır. Bu noktada birbirlerini anlamakta da zorlanmayacaklardır. Balık ve Yengeç , bu ikili evine ve ailesine bağlı burçlardır. Yani bu ikilinin aile kurmaları da kaçınılmazdır. İkili, birlikte geçirdikleri mutlu ve eğlenceli zamanları evlilik cüzdanı ile taçlandırabilir. Normal hayatta iyi bir arkadaş, aşkta ise iyi birer sevgili olurlar.

Bu romantik ve duygusal çift, yatakta da en az günlük hayatta olduğu kadar uyumludur.Duygusallığı sonuna kadar yaşayan bu ikili, cinsellikte de iyi bir uyum yakalarlar. Kendi duygusallıklarının karşılığını bulabilecekleri bir eşle beraber olmak, tabu olarak nitelendirilebilecek bir takım kuralların bile yıkılmasına neden olabilir. Zengin bir hayal dünyasına sahip bu çiftin cinsel yaşamları fantazilere de açıktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.