Balık Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği


Balık Burcu - Oğlak Burcu

Balık Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Balık Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Oğlak burcu iyi kazancı ile ikinizi geçindiren taraf olacaktır. Balık burcu ve Oğlak burcu, birbirlerine yeni değerler katarak ilişkilerini geliştirebilecek nadir burçlardan ikisidir. Özellikle Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra, Balıklar sürekli olarak arzuladığı ama bir türlü başarılı olamadığı uzun vadeli projeler geliştirme, uzun vadeli hareket etme özelliklerini de gene Oğlak burcunda görmektedir ki buda aralarındaki bağı bir kat daha arttırmaktadır. Bu doğrultuda Balık ve Oğlak burcuna baktığımız vakit, Balıkların fedakarlık konusunda öğretilerinin olabileceğini, Oğlakların ise başarı gibi konularda öğretilerinin olabileceğini görebiliyoruz.

Eğer bu iki burç birbirleri ile uyum sağlayarak, bu tür konularda aralarında ki bağı bir üst seviyeye taşımayı başarırlarsa, ilişkileri her açıdan daha sağlam bir temele oturacaktır. Tabii her şey iyi gitmeyecektir… Örneğin Oğlak burcunun sahip olduğu aşırı düzen, hesapçı özellikler belli dönemlerde oldukça kırılgan olan Balıkların üzülmesine neden olabilir. Hatta bu durum aralarında ciddi sorunların dahi oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle aralarında ki hassas ilişkiyi ve kişisel özelliklerini dengeli bir şekilde tutmak özellikle Oğlaklar için çok önemlidir.

Oğlak burcunun sevdiğinizden emin olmadığınız özelliği ise onun maddesel dünyaya verdiği önemdir. Oğlak, dışarıdan soğuk görünen, sakin tavırları ile dikkat çeken ve her daim insanları etkilemeyi başarabilen bir burçtur. Ancak dışarıdan soğuk görüntüsü, karşısındaki insanı korkutup kaçırabilir. Balık burcunun yumuşak ve güvenilir tavırları, oğlak burcunun da zamanla çözülmesi ve ideal bir partner haline gelmesini sağlayabilir. Bu noktada oğlak burcunun içini göstermesi için balık burcuna da büyük iş düşüyor. Balık için manevi değerler daha önemlidir. Çaba sarf etmesi ve daha disiplinli olması gereken taraf balıktır. Oğlak burcu duygusal gibi görünür, öyledir de. Ama onun içinde bitmek bilmeyen bir enerji de yatar. Yani balık burcunun fazla duygusal ve romantik olması, oğlak burcunu başlangıçta korkutabilir.

İlişkinin ilerleyen zamanlarında heyecan gerekecektir ve bu noktada ikilinin cinsel uyumu ve dışarıda vakit geçiriyor olmaları da oldukça önemli. Aksi halde oğlak burcu daha eğlenceli bir ilişki için balık burcu ile olan ilişkisinin sonlandırmasına neden olabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.