Balık Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği


Balık kadını - Kova erkeği

Balık Burcu burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Balık Burcu burcu kadını ve Kova burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Başta bu özellikler ilginizi çekse de, Kova burcunun ilgisiz, gizemli, ulaşılmaz bir havası vardır Ne yazık ki ilişkiniz ilerledikçe aynı özellikler kalbinizi kıracaktır. Kova burcunun Balık burcu ile arasındaki en büyük sorunda Kovanın bu özelliği olmaktadır. Nitekim oldukça romantik ve duygusal bir yapısı bulunan Balıkların bu özelliği ilk aşamada Kova burcu için çok cazip ve etkileyici gelir. Fakat bir süre sonra Balıkların bu duygusal yanı, Kovalar için sıkıcı bir hâl almaya başla. Tabii ilk aşamada Kova burcunun etkilenmiş olması nedeni ile Balık burcunu da etkisi altına almış olması, bu özelliğinin gün yüzüne çıkması ile tamamen değişir. Artık Balık burcu, Kovanın tam olarak nasıl bir yapıda olduğunu bilir ve aradaki sorunlar karşılıklı olarak gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu nedenle Balık ve Kova burcu arasındaki en temel noktanın Kova burcunun çabuk sıkılıyor olması olduğunu açıkça söyleyebiliriz.

Eğer sizde bir Kova burcu iseniz ve bir Balık burcundan etkilendi iseniz, hayatınızın devamında elde ettiğiniz mutluluğu kaybetmemek adına ilerleyen süreçte kendinizi dizginlemenizi şiddetle öneririz. Balık ve kova burcu ilişkisi, zıtlıkların uyumu da olabilir, başlamadan biten bir ilişki de olabilir. Balık ve kova burçları, birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcu, özgürlüğünü her şeyin önünde tutar. Onun kendi karakterine büyük saygısı vardır ve kolay kolay başka birinin egemenliği altına giremez. Çünkü bir şekilde kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir ve ikili ilişkilerde bir hayli zorlanır. Balık burcu ise duygusal, romantik ve uzun ilişkilerin insanıdır.

Balık burcu, eğlenmeyi ve gezmeyi sever ama bunu partneri ile yapmak ister. Kova ise partnerine olduğu kadar arkadaşlarına da vakit ayırır ve onun bu huyları, balığın ihmal edildiğini düşünmesine neden olabilir. Kova burcu sabit nitelik taşır ve bazen çok inatçıdır. Siz ise değişken nitelik taşıdığınız için daha esneksinizdir. Bu durumda siz daha verici ve ödün veren taraf olacaksınız. Kova ve balık ikilisi, bu ilişki için fedakarlık yapmalıdır. Kova özgürlüğüne olan düşkünlüğünün yerini, balık burcuna olan hayranlığını koyabilirse, o zaman balık da türlü fedakarlıklarla kova burcuna ayak uydurmaya çalışacaktır.

Her ikisi de yaratıcı ve hayal gücü geniş insanlar oldukları için, balık ve kova ikilisi yatakta oldukça mutlu olabilirler. Farklı fanteziler, bu ilişkiyi ayakta tutacaktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.