Balık Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği


Balık Burcu - Akrep Burcu

Balık Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Balık Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Balık ve Akrep, her ikisi de Su elementinden olan bu ikili duygusal yaşamlarında birbirlerinin ihtiyaçlarını rahatlıkla anlayarak, karşılık verme kapasitesine sahiptirler. Balık Burcu Akrep sevgilinize sıkı sarılın, o sizin öteki yarınızdır! Aralarında genelde ilişkiyi yapan kısım Balık burcu olur. Bunun en temel nedeni ise, Akreplerin sahip olduğu derin ve duyarlı yapılarıdır. Üstelik oldukça kararlı olmaları da bu özelliklere eklenince Balıklar için sahip olamadıkları temel özellikleri bir arada görmek mümkün hale gelir. Böyle olunca da aradaki ilişkiyi temelden sağlam bir şekilde kurmak için her türlü çalışmayı yapar Balık burcu. Tabii balıklardaki sezgisel ve hayalperest özellikler ise Akrepler için uyumlu bir özellik olarak görülür. Böylelikle aralarında ki bağ karşılıklı bir uyum ile başlayabilir. Peki, Balık burcu ve Akrep burcu arasında hiç sorun olmaz mı?

Tabii ki olur. Hemde o kadar şiddetli olabilir ki, bu konuda iki tarafında çok dikkatli olması gerekir. Başta dediğimiz gibi, aralarında ki romantizm ve karşılıklı uyum fazla olacağı için, birbirlerini tam olarak tanımaları çok büyük bir öneme sahiptir. Eğer bir taraf bile kendini kapatır, tam olarak ifade etmez ise aralarında ufak sorunlar hemen başlar. Eğer bu devam eder ve her iki taraf da kendisini açıkça ilişkide ortaya koymaz ise ciddi sorunlar söz konusu olmaya başlar. Her iki burcun da su elementinden olması, birbirini kolay anlama ve tanıma olanağını vermektedir. Balık açısından Akrep son derece çekicidir zira Akrepler hem derin ve duyarlı, hem de Balıkların olmadığı kadar kararlı tiplerdir. Akrebin bu güçlü yanı Balıklara güven verecektir. Akrep Balığın hayata daha geniş bakmasını sağlayacak ve ona yeni ufuklar açacaktır.

Akrep açısından ise, Balık sezgisel olması, güçlü hayallere sahip olması açısından son derece yaratıcı ve onun alışkanlıklarına uyacak kadar da yumuşak başlıdır. Ancak Akrep kontrol eden ve baskı kurmaya çalışan bir burçtur. Bunu açık bir biçimde yapmasa bile, onun endişeleri ya da aşırı zorlayıcı yanı ortaya çıktığında, Balık bu durumdan fazlasıyla şikayet edebilir. Bu beraberlikte yüksek bir çekim, aşk hayatında romantizm vardır ancak her ikiniz de birbirinizi açık bir biçimde ortaya koymak yerine, daha dolaylı bir iletişimi tercih edebileceğinizden, yanlış anlamalar yaratmamaya çalışmalısınız. Bu beraberlik arkadaşlık ve aşk hayatında çok daha akıcıdır. İş hayatında ise sizi harekete geçirebilecek üçüncü bir kişiye daha ihtiyacınız olabilir.

Akrep ve Balık ikilisi, yoğun duygusallığın uzantısı olarak, cinsellikte de uyum içinde hareket ederler. Balığın ihtiyacı olan şefkatli, sıcak ve yumuşak davranışları Akrep sonsuz bir mutluluk içinde sunarken, Balık da Akrebin ihtiyacı olan ihtiraslı cevapları vermek için elinden geleni yapar.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.