Ay Burcunun Yengeç Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz Yengeç

 

            Derin suların tatlı ve sevimli yengeci en duygusal, en sevimli, en sevecen, en merhametli kadın ödüllerini de yıllardır kaybetmeden elinde tutuyor. Ay burcuna göre özellikleriniz yengeç burcu ile ilgili tüm merak edilenler bütün detaylarıyla yazımızda.

 

 Ay burcunuza göre özellikleriniz

 

            Aslında siz tam da çölde aranılan vaha, uzun süredir beklenen müjde, hayalleri kurulan kadınsınız. Sahip olduğunuz tüm becerileri bir iş yaparken göstermekten çekinmiyorsunuz. Oldukça evcimensiniz. Sürekli dışarı çıkmak, gezmek tozmak gibi bir arzunuz yok. Sizin için ev her şey. Kendinizi en çok orada mutlu hissediyorsunuz. Tabii ailenizle de. Aile bağları son derece önemli. Tüm aile bireylerinize oldukça bağlısınız.

 

            Bu özelliğinizi birlikte olduğunuz erkeğe de yansıtıyorsunuz. Bu durum kimi zaman sorunlara yol açabilir çünkü aşırı bağlılığınız partnerinizi boğabilir. Eğer modunuzda değilseniz tüm bu evcimen halleriniz aşırı sahiplenici, kıskanç ve takıntılı birine dönüşmenize sebep olabilir. Sezgileriniz son derece kuvvetlidir. Karşınızdaki kişinin yaptığı bir şeyi, söylemek isteyip söyleyemediği şeyleri kelimelere gerek duymadan anlayabilirsiniz.

 

 Hangi meslek size uygun?

 

            Siz suya yakın olmayı çok seviyorsunuz bu nedenle su ile ilgili, sürekli deniz üzerinde ya da denize yakın çalışabileceğiniz meslekleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda üretken bir yapınız var, yeni şeyler ortaya koymayı ve tasarruf etmeyi seviyorsunuz. Hesap kitap işleri tam da size göre. Bankacılık, borsacılık gibi işleri hesabını sizin kadar iyi bilen birinden daha iyi kavrayacak kimse yok.

 

 Hangi sağlık sorunları bekliyor?

 

            Takımyıldızları arasında bulunduğunuz konumdan dolayı sindirim sisteminiz oldukça hassas. Bağırsak, mide, pankreas hastalıklarına yakalanmaya, sindirim problemleriyle karşılaşmaya oldukça yakınsınız. Ayrıca rahim hastalıkları sizin için oldukça büyük risk taşıyor. Sık sık bir kadın doğum uzmanına muayene olup kontrollerinizi düzenli olarak yaptırmanızda fayda var.

 

 En uygun taşlar ve renkler

 

            Sizin mütevazi ve ılımlı yönünüzü elbette saf bir ay taşı ya da inci gösterebilir. Kristaller de tüm güzelliğinizi çok hoş bir ihtişamla açığa vuracaktır. Kullanacağınız pembe tonlarındaki renkler ise dişiliğinizi bir adım daha öne çıkaracak, dikkat çekiciliğinizi artıracaktır. Mor ve eflatun ile harmanlayacağınız gümüş rengi ise sizin de elmas gibi parıldamanızı sağlayacak.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.