Ay Burcunun Yay Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz yay

 

            Ay'ın hayatımızdaki etkisi ve önemi yadsınamaz. Gece ve gündüzün bağlanması, mevsim döngülerinin devam etmesi, güneş batınca ayın çıkması gibi sürekli tekrarlanan döngüler sonucunda eski zamanlardaki insanlar geleceklerini şekillendirmek adına Ay'ın hareketlerini hesaplayarak 12 burcun ortaya çıkmasını sağlamışlardır. Zodyak’taki hareketini 28 günde tamamlayan Ay her burçta 2-3 gün kalır. Bu durum bazı burçlarda olumlu eylemler gösterse de, bazılarında olumsuz eylemlere yol açabilir. Her ay burcu farklı özelliklere sahiptir. Her burç da farklı özellikleriyle ön plana çıkar.

 

 Ay burcuna göre özellikleriniz yay:

            Bu ay burcuna mensup Yay kadınları son derece insani duyguları gelişmiş, hassas, ince bir ruha sahip kişilerdir. Bitmek tükenmek enerjileri, her an yeni bir şeyler öğrenme hevesiyle dolup taşarlar. Kabına sığmaz, aklına koyduğunu yapan, fevri çıkışları olan Yay kadınlarının kendilerine güvenleri son derece yüksektir. Kendisiyle inanılmaz barışık olan bu kadınlar etrafına sürekli pozitif enerji saçarlar. Kaç yaşında olursa olsun içinde hiç büyümeyen bir çocuk vardır. İyimserlikleri ön planda olan, merhametli, herkesin yardımına koşan adeta iyilik meleğidirler. Sürekli yenilik arayışında olan, yeni yerler keşfetmekten hoşlanan Yay kadınları yeni maceralara atılmaktan hiç geri kalmazlar. Bulundukları ortamlardan çabuk sıkılmaları maceracı kişiliklerinin gelişmesine de yardımcı olur.

 

             Olaylara duygularından ziyade mantıklarıyla yaklaşırlar. Onlar için mantıklarına uymayan bir şeyin hiçbir önemi yoktur. Sorgulamayı severler. Bu yüzden felsefi yönleri gelişmiştir. Özgürlüklerine son derece düşkün olduklarından bağımsızlıklarına karışabilecek her şeyi hayatlarında tehdit unsuru olarak görürler. "Her doğru her yerde" söylenmelidir sözü adeta hayat felsefesi olduğundan sivri dilleri çoğu zaman başına iç açar. İçinde kötülük barındırmazlar. Akıllarından ne geçerse bunu anında dışarı vururlar. Bu da onların patavatsız damgası yemelerine yol açar. Her şeyden çabuk sıkılmaları sürekli ilgi alanlarının değişmesine neden olur. Dikkatleri genel olarak dağınıktır. Arkadaşlığa son derece önem veren Yay kadını ortamların her zaman aranılan yüzü, neşeli, sadık dostudur.

 

 Yay burcunun olumlu yönleri: İyimser, dürüst, neşeli, yardımsever, mantıklı

 

 Yay burcunun olumsuz yönleri: Sıkılgan, fevri, patavatsız, dikkatsiz, sorumsuz

 

 Yay burcunun uğurlu taşı: Turkuaz

 

 Yay burcunun uğurlu sayısı: 5-7

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.