Ay Burcunun Terazi Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz Terazi

 

            İnsanların ayın 12 halini ve bunun etkilerini keşfetmesi ile birlikte tabiatta da 12 tane ritim olduğu keşfedilmiştir ve bu duruma da burç ismi verilerek 12 tane burç tanımlanmıştır. Öncelikle hangi burcun Ay’ın hangi etkisinde kaldığını gösteren bir yıldız saati oluşturulmuştur. Bu da insanlara yapmak istedikleri şeyleri doğru zamanda yapması gerektikleri yönünde harekete geçirmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda da bir burcun özellikleri ortaya çıkmıştır.

 

             Ay, önceleri astroloji çalışma yapanların ilgi alanı dolmuş ve günümüzde de hala insanların ilgi alanındadır. Burçlar hemen herkes tarafından takip edilmekte ve burçlar konusundaki temel bilgiler pek çok kişi tarafından takip edilmektedir. Ayın hareketlerinin anlamı doğrultusunda burçları ait özellikler oluşmaktadır. Ayın 12 ritmik hareketine bağlı olarak oluşmuş 12 burç söz konusudur ve bunlar içerisinde yer alan terazi ayın hareketleri doğrultusunda bazı özellikler taşımaktadır. Ay burcuna göre özellikleriniz terazi ayın haline göre farklı kategoriler için farklı özellikler taşımaktadır. Terazi burcunda olanlar için;

 

 Ana Fikirleri

 

            Dostluk ve arkadaşlık çok önemli kavramlardır. Ayrıca sevgi terazi burcunun olmazsa olmazıdır.

 

 Sihirli Kelimeleri

 

            Terazi burcundaki eller için sihirli kelimeler huzur, saygı, düşünce, güzellik Hümanizm ve bununla birlikte kararsızlıktır. Terazi burcundakiler yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Arkadaşlık ve dostluğa çok önem verirler. Ayrıca terazi burcu olan kişilerin en önemli özelliği nazik insanlar olmalarıdır. Tatlı dile sahip olan terazi burcu insanı etrafındakilere etkileme gücüne sahiptir. Çoğu zaman dengelidir. Ancak bazen dengeyi şaşar ve uyumsuz olurlar. Genel anlamda ise kimsesiz dediler zaman zaman öfke patlamaları görülebilir. Terazi burcundakiler tartışmalardan ve kavgalardan hiç hoşlanmazlar.

 

            Objektif davranırlar, adaleti çok severler, dürüstlük onlar için çok önemli kavramlardır. Güzel sanatlarda yetenekli olan terazi burcu insanları estetik zevk sahibidirler. Kaliteli giyinmekten çok hoşlanırlar. Sevgiye büyük ihtiyaç duyarlar, ihtiraslıdırlar ve romantizmi çok severler. Çoğu zaman sezgileriyle hareket ederler ama duygularını gizlemekten yanadırlar. Evlilik onlar için çok önemlidir, aile kurumuna bağlıdırlar.

 

 Meslekler

 

            Terazi grubundakiler dengeli olduğu için adalet önemli bir kavramdır. Bu yüzden de savcı, hâkim, avukat gibi adalet bağlantılı meslekler onlar için idealdir. Siyaset de terazi için uygun bir meslektir. Venüs'ün güzellik anlayışı etkisi altında olduklarından sanatçı ruhludurlar. Ressam, yazar, şair, heykeltıraş olabilirler.

 

 Sağlık

 

            Terazi burcu insanları sağlık konusunda son derece hassastır, sık sık hastalandıkları görülebilir.

 

 Uğurlu Taşlar

 

            Terazi burcunun uğurlu taşı opal taşıdır. Bununla birlikte kuvars, safir ve elmas da uğurlu taşlarıdır.

 

 Renkler

 

            Terazi burcundakiler için açık yeşil, açık eflatun, pembe, turkuaz, saman sarısı gibi renkler şanslı renkleridir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.