Ay Burcunun Oğlak Özellikleri

Ay Burcuna Göre Özellikleriniz Oğlak

 

            Ay burcuna göre özellikleriniz oğlak adına başta hırs ve irade gelmekte olan melankoli yapısı ile dikkat çeken bir burçtur tanımı oluşturulabilir.

 

            Pratiklik, çaba, ün, şöhret, kapasite, disiplin, ciddiyet ve başarı sayılması mümkün olan diğer özellikleridir. Kişilere ay burcuna göre özellikleriniz oğlak burcu anlayışına dair onların kendilerini yalnız hissetmelerin de herhangi bir olumsuz şart aramadıkları söylenebilir. Çünkü bu burç yalnızlıktan keyif almaktadır. Ciddiyetlerinin sonucun da tutucu ve güçlü kişiliklerini oluşturmaktadırlar. Ay ne yazık ki oğlak burcu üzerin de zayıf bir etkiye sahiptir. Bu nedenle oğlak burcunun sakinleri için bu durum zorlayıcı etkiler yaratabilmektedir. Oğlak burcunun kişileri genellikle zor olan işler de çalışan kimselerden oluşmaktadır.

 

            Ekonomik çıkarlar ve maddiyat onlar için son derece önem taşımaktadır. Ay oğlak üzerin de kişilerin güçlü, sabırlı ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayan etkileşimler de bulunmaktadır. Aile içi iletişimleri onları egoist yapabilmektedir. Genel olarak kendisinin fikirleri ile ortaklık göstermeyen diğer aile fertlerinin fikirlerinden ötürü ailesinin bireyleriyle iletişim de zorlanabilmektedirler. Hayatlarını planlayarak sürdüren bireyleri oluşturmaktadırlar. Duyguları yerine hırsları hayatta ki konumlarını yönlendiren en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

            Mesleki alan da başarılı olan oğlak burcunun erkekleri sahip oldukları üstün yetenekleri ile konu evlilik olduğun da pek de kolay beğenemediklerinden genellikle evlilik girişimleri olumsuz sonuçlanmaktadır. Bayanlar ise mantık evliliğini yeğlemektedirler. Meslek edinme mantıkları işin kazancı doğrultusun da yön bulmaktadır. Onlar için ulaşılması zor olsa dahi gözlerine kestirdikleri işe sahip olmanın yollarını bulup çaba göstermektedirler. Ticaret konularına eğilim gösteren kişilerdir.

 

            Sağlık konusunda da güçlü yapılarından söz etmek mümkündür. Ancak yıldız haritasın da sert açıların gözetilmesi durumun da diş problemleri, sinir bozuklukları ve eklem ağrıları bu kişileri etkileyebilmektedir. Sarı, mavi, kurşuni, koyu kahve ve petrol yeşili renkleri bu kişilerin sevdikleri renkler grubuna girmektedir. Lal taşı şans getirmesi açısından değer gören taşlardan biri olup diğerleri de oğlak kişileri üzerin de olumlu etki yaratabilecek kırmızı zirkon, oniks ve yılan taşları olarak görülmektedir. Ay burcuna göre özellikleriniz oğlak ise genel anlam da güçlü kişilikleri oluşturan bireyler olduğunuz söylenebilir.

 

 

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.