Ay Burcunun Kova Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz kova

            Açık fikirlileriyle ünlü kova kadınları kimi zaman düşüncelerini, ileriye dönük fikirlerini saklama gereği duymadan her yerde söyledikleri için patavatsız olmakla yargılanabilirler. Ama modern ve eşsiz kişiliklerinden ne pahasına olursa olsun vazgeçmek gibi bir niyetleri yoktur. Tüm merak edilenleriyle ay burcuna göre özellikleriniz kova burcu kadınlar için ayrıntılı olarak derlendi.

 

 Burcunuz hakkınızda ne diyor?

            Siz zekâya son derece önem veriyorsunuz. Mantık ve akıl sizin için her şeyin önünde yer alıyor. Bu yüzden akıllı insanlardan hoşlanıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde de partnerinizin zekâ yapısı sizin için daha fazla önem taşıyor. Bu nedenle pek romantik bir eş sayılmazsınız. Çok fazla konuşuyor, konuşurken de doğru bildiklerinizi söylemekten çekinmiyorsunuz. Ancak bu durum her zaman hoş karşılanmıyor. Hatta bazen pişman olacağınız laflar bile edebiliyorsunuz. Canlı bir kişiliğe ve orijinal fikirlere sahipsiniz. Bir konuya taktınız mı takıyorsunuz. Giriştiğiniz bir işi başarıyla sonlandırmak adına elinizden geleni yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizin için çok önemli.

 

 Hangi meslekler size mutluluk getirir?

            Farklı düşünme yeteneğiniz sayesinde fikirlerinizi kolayca kullanabileceğiniz ve işvereninizin dikkatini çekebileceğiniz işlere yönelmelisiniz. Fizik, matematik, kimya, tıp gibi alanlar sizin yeniliğe ve öğrenmeye aç ve açık bünyenizi oldukça tatmin edecek, yapacağınız işlerle kendinizi göstermenizi kolaylaştıracaktır. Ama şunu da söylemekte yarar var, hangi işe girerseniz girin disiplininiz sebebiyle başarılı olacaksınız.

 

 Mutluluk renginiz

            Siz mavi tonlarına bayılıyorsunuz. Aralarında ayrım yapmak çok zordur. Bazen saflığın simgesi bulut mavisi, bazen sizi çekici gösterecek bir çivit mavi, kimi zamansa hayallere dalmanıza sebep olacak deniz mavisinde mutluluğu buluyorsunuz. Renkli kişiliğiniz sebebiyle mavi renk sizi yoğun düşüncelerinizden biraz olsun uzaklaştırıp huzura kavuşturuyor.

 

 Uğurlu taşınız

            Siz zenginliği ve gösterişi hak eden bir kadınsınız. Sizi tamamlayan taşlarınız safir ve elmas. Boynuna takacağınız safir zarif bir kolye, parmağınızda elmas bir yüzük sizin sahip olduğunuz tüm meziyetleri adeta somutlaştıracak ve bütün gözleri üstünüzde toplayacak. Bu taşların yanında tüm güzelliğinizle ışıl ışıl parlayacaksınız.

 

            Kova kadınları mükemmel özelliklere sahip. Tek sorun çenenizi tutmayı pek becerememeniz. Daha ne kadar başınızın ağrıması gerekiyor bilinmez ancak bunu başardığınızda hayatınızda sorun namına da bir şey kalmayacak.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.