Ay Burcunun Koç Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz Koç

 

            Biliyorsunuz ki, burçlar hayatımıza çoğu zaman yön vermektedir. Herkesin, doğum ayına göre burcu belirlenir. Bugün ki, konumuz koç burcu. 20 Mart-20 Nisan, tarihleri arasında doğan kişiler koç burcu sınıfına girmektedir. Ay burcuna göre özellikleriniz koç, eğer sizde bir koç kadını iseniz, çok güzel olduğunuzu söylememize gerek bile yok aslında. Koç kadını, genellikle oldukça güzel bir yüze ve oldukça düzgün hatları olan bir vücuda sahiptirler.

 

            Girdikleri hemen her ortamda fiziksel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilirler. Koç kadını kafasına neyi koyarsa, onu mutlaka yapar. Koç için imkânsız diye bir şey yoktur. Koç, kadını oldukça inatçıdır. Bir şeyi nasıl isterse aynen o şekilde yapabilecek güce sahiptir. Koç kadını, yapılı bir vücuda sahiptir. İri kemikleri ve beyaz tenli olmaları onları daha da güzel kılar. Eğer, bir koç burcu kadını ile birlikteyseniz işiniz bayağı zor demektir. Koç kadını, diğer burçlardaki kadınlara benzemezler. Koç kadını, oldukça asi ve bir o kadar duygusaldır. Sert bir yapısı var gibi görünse de aslında koç kadını, oldukça kırılgan ve duygusallardır.

 

 Koç ve kova burcunun inanılmaz uyumu

 

            Koç kadını, ne kadar sabırsız ise, kova erkeği ise bir o kadar sabırlıdır. Koç kadını, aşkı çok önemser bu yüzden flört anlamında en fazla birkaç tane erkek arkadaşı olmuştur. Koç kadını, aşkı çok önemsediği için, herkese kolay kolay aşık olmaz. Kova erkeği için de aynı durum geçerlidir. Kova erkeği için de aşk çok değerli bir duygudur ve o duyguyu hak eden kişi ile yaşamayı tercih eder. Kova erkeği de, koç kadını gibi oldukça dikkat çekicidir. Yapılı bir vücuda sahiptirler ve fiziksel özellikleri ile çok çekicilerdir.

 

             Bir koç kadınını, ancak bir kova erkeği layığıyla taşıyabilir. Koç kadını ve kova erkeği en çok yakışan burçlardan biridir. Koç burcunun, yengeçler ve başaklar ile arası çokta iyi değildir. Koç burcunun en iyi arkadaşı, ikizler ve boğadır. Eğer, sizin de çevrenizde koç burcu olan, insanlar varsa lütfen onların kıymetini bilin ve koç burcu ile eğlencenin dibine vurun

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.