Ay Burcunun İkizler Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz ikizler

 

            Burçlar konusunda çok da bilgi sahibi olmayan kişilerin ikiyüzlülükle suçladığı ikizler burcu kadınlarına dair bilinmeyen birçok gizem mevcut. Yılın belki de en güzel aylarında, mayıs sonu, haziran başı gibi doğmuş olarak eskiden nefret edip sürekli yenilik arayan ikizler kadınları için detaylar ay burcuna göre özellikleriniz ikizler burcu başlıklı yazımızda.

 

 İkizler burcu kadınının genel özellikleri

 

            Siz alışkanlıklardan hiç hoşlanmıyorsunuz. Eskiye dair ne varsa bir süre sonra sıkılmaya başlıyor ve değiştirmek istiyorsunuz. Bu yüzden aynı şehirde uzun süre yaşayamıyor, aynı iş yerinde yıllarca çalışamıyor hatta birlikte olduğunuz insana ömür boyu tahammül edemiyorsunuz. Hayatınızda sürekli yenilik arıyorsunuz. Bu da sizi maceraperest, meraklı ve araştırmacı biri yapıyor. Kararsızlığınız kimi zaman huzursuzluğunuzu da beraberinde getirerek insanların sizin dengesiz birisi olduğunuzu düşünmelerine sebep oluyor. Ama siz yine de bildiğinizi okumaya devam ediyorsunuz. Erkekler gibi çapkınlığınızla ünlü olmasanız da flört etmeyi seviyorsunuz.

 

 Size en uygun meslekler

 

            İçinizdeki enerjiyi atmanız için sizin sürekli yeniliklerle besleyebileceğiniz bir mesleğe sahip olmanız gerekiyor. Konuşmaya bayılıyorsunuz. O yüzden iyi bir avukat, hakim, savcı, haber spikeri, filozof, reklamcı ya da diplomat olmanıza engel yok.

 

 Burcunuz sağlık durumunuz hakkında ne ediyor?

 

            Bu konuda şanslısınız işte. Sapasağlam bir vücuda sahipsiniz. Sizin sık sık doktora gittiğiniz, kolay kolay yataklara düştüğünüz görülmez. Buz gibi havalarda bile daima enerjik, capcanlı ve dipdirisinizdir. Ancak ay burcunuza göre yine de solunum yollarınızda sorunlar yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Bu konuda daha titiz davranır ve gerektiği kadar dikkatli olursanız bütün bir ömrünüzü hastalanmadan geçirebilirsiniz.

 

 Hangi taşlara sahip olmalısınız?

 

            Akik taşı sizin için olmazsa olmaz. Enerjinizi bu kadar açığa çıkaran, sizi mutlu eden bir taş daha olamaz. Mutlaka evinizde, sağınızda solunuzda akik taşı bulundurun. Lal, akuamarin, mavi safir ve sarı kehribar, ya da klasik inci de size uğur getirecektir.

 

 Tek kelimeyle hangisisiniz?

 

            Akıllı, komik, oyuncu, flörtöz, konuşkan, enerjik, bilmiş. İkizler burcu kadını sahip olduğu enerjiyi avantaja çevirip, hayatında sürekli yenilik arama alışkanlığını her şeye kolayca adapte olabilmek gibi olumlu bir şekilde kullanırsa hem çevresi tarafından daha anlayışla karşılanacak hem de mutluluğu yakalayacaktır.

 

 

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.