Ay Burcunun Boğa Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz Boğa

 

            Binlerce yıldız, henüz bugün sahip olunan teknolojiye bile sahip değilken insanlar günlük hayatlarını Ay'a göre düzenliyorlardı. Ay ve Güneş arasındaki ilişki keşfedildiğinden beri tarım yapmadan hasat zamanına, evlenme tarihinden çocuk sahibi olmak için en uygun döneme kadar birçok önemli konuda Ay'ın hareketleri gözlemlenerek karar veriliyordu. Sonrasında ise 12 ayın bulunmasıyla ve yıldız haritasının keşfiyle ay farklı bir anlam kazandı. Günlük hayatınızı, kişiliğinizi, ilişkilerinizi etkileyen Ay burcuna göre özellikleriniz boğa burcu kadınları için detayları yazımızda.

 

 Boğa burcu kadınının özellikleri

 

            Sahip oldukları enerjiyi Venüs gezegenine borçlu olan Boğa kadınları ılımlı ve sempatik karakterleriyle bilinirler. Hayal kurmayı çok seven, sürekli ileriye dönük düşünen, zengin olmayı ve çok para kazanmayı isteyen rahatlarına düşkün tipler olurlar. Sakin olmaları sayesinde herkesle kolayca anlaşabilirler. Sanatçı yanları gelişmiştir. Ayrıca yemek yemeye ayrı bir ilgi duyarlar.

 

 Tek kelimeyle anlatılsanız...

 

            Hırslı, dikkatli, güçlü, istikrarlı, doğurgan

 

 Burcuna göre en uygun meslekler

 

            Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ve insanlarla yakın ilişkiler kurma becerilerinizden yararlanabileceğiniz meslekler sizi daha başarılı ve mutlu edecektir. Güzel sanatlar alanında herhangi bir mesleği, halkla ilişkiler uzmanlığını seçebilir ya da hizmet sektöründe kolaylıkla çalışmayı tercih edebilirsiniz.

 

 Boğa burcu kadınların sağlık durumları

 

            Yemek yemeye düşkün olduğunuz belirtmiştik. Bu özelliğinizi kontrol edemezseniz kısa sürede çok fazla kilo alabilirsiniz. Bu durumun getireceği her türlü sağlık problemine de kapı aralamış olursunuz. Ayrıca kulak burun boğaz hastalıklarına karşı da hassasiyetiniz bulunuyor. Burcunuzdan ötürü kronik nefes darlığı problemi de yaşayabilirsiniz.

 

 Doğal taşınız

 

            Enerjinizi maksimum oranda kullanmanızı sağlayacak olan taş zümrüt. Ama bunun yanında lapis lazuli, kuvars, akik, amber, mercan gibi taşlarda size iyi gelecek, hem potansiyel hastalıklarınızı iyileştirecek hem de size dinginlik verecektir.

 

 Size kendinizi iyi hissettirecek renkler

 

            Siz doğayı ve ferahlığı seviyorsunuz. Güneşin renkleri size kendinizi daha sıcak ve rahat hissettiriyor. Kıyafetlerinizde, aksesuarlarınızda, yaşam alanlarınızda kullanacağınız sarı, turuncu, kırmızı renklerinin tonları hem içinizi ısıtacak hem de sizi mutlu edecek. Bunun yanı sıra doğanın bağrından kopup gelmiş yeşilin bütün tonlarıyla sahip olduğunuz doğal enerjiyi daha çok hissedebilir ve etrafınıza da yayabilirsiniz.

 

            Boğa burcu kadını olduğunuz için şanslısınız. Kadınların gezegeni olarak bilinen Venüs'ün yıldız takımında yer alıyor, enerjinizi ondan elde ediyorsunuz. Potansiyellerinizin sonuna kadar farkında olun ve bu şekilde yaşayın. Mutlu olmayı hak ediyorsunuz.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.