Ay Burcunun Balık Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz balık

 

            Havadan nem kapıp su buharı yerine gözyaşına dönüştüren duygusal, hatta aşırı duygusal, fazlasıyla sulu göz balıklar hep ne kadar naif olduklarıyla anılırlar. Ancak engin denizlerin küçük canlıları gibi koca gökyüzünün de narin yıldızları balık kadınları hakkında bilinmeyen çok fazla şey var. Anlaşılması en zor burçlardan olan balık burcu kadınları ay burcuna göre özellikleriniz balık burcu için bu yazıda.

 

 Balık burcu kadınlarının özellikleri

            Sizin için mantık kelimesi hiçbir anlam ifade etmiyor. Tamamen hayallerinize göre ve kalbinizin sesine kulak vererek yaşıyorsunuz. Bu da sizi kimi zaman iyi düşünülmeden kalkışılmış işler yapma yitiyor ve mutsuz oluyorsunuz. Ama kimin umurunda? Ay burcunuzun gökyüzündeki konumuna göre bazen her şey için çok istekli, kararlı ve azimli olurken bazen ise en kolay meselede bile hayal kırıklığına düşüp kolayca umutsuz bir ruh haline bürünebiliyorsunuz. Bu yüzden çift kişilikli olarak nitelendiriliyorsunuz. Yapabildikleriniz ise saymakla bitmez. Sanatın her kolunda başarılısınız. Siz doğuştan yetenekli birer sanatçısınız. Tek kötü yanınız geçmişinize çok fazla takıntılısınız ve kendinizi mutsuz etmek için yer arıyorsunuz.

 

 Yapabileceğiniz meslekler

            Yeteneklerinizi ve sanatçı ruhunuzu ortaya çıkaran meslekler tam da size göre. Tiyatro, resim, müzik gibi alanlar tam da size göre. Ayrıca balık burcu yetenekli ayakların göstergesi olduğu için sizden çok iyi bir dansçı, balerin ya da patenci çıkabilir. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek.

 

 Sağlık durumunuz

            Hastalıklara karşı ne yazık ki dirençli bir bünyeniz yok. Her türlü sağlık sorununa kolayca yakalanabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınıza her zaman dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca hassas bünyeniz sebebiyle psikolojik rahatsızlıklar konusunda da risk grubundasınız. Depresif ruh haliniz sizi daha da kötü etkileyebilir. Her şeyi kafanıza takmamaya çalışın.

 

 Uğurlu taşınız

            Siz bir balıksınız ve elbette denizle ilgili her şey size mutluluk ve huzur verecektir. Bu nedenle sizin özel taşınız akuamarin. Mavi rengi, denizden kopup gelmiş görüntüsüyle içinize su serpip sizi rahatlatacak.

            Hayalperest ve şairane ruhunuzla siz rengârenk bir kişiliğe sahipsiniz. Burcunuzun size kattığı özelliklerle en tatlı kadınlardan birisiniz. Herkes sizin duygusal, merhametli ve büyüleyici yanınızın farkında.

 

 

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.