Ay Burcunun Aslan Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz Aslan

 

            Hayatlarını kendi aldıkları kararlara göre yaşayan ve kimsenin de tercihlerine karışmasına izin vermeyen dik başlı aslanlar hakkında genelde olumsuz şeyler söylenir. Soğuk ve kararlı olduğu kadar eğlenceli ve cana yakın olan aslan kadınları hakkında bilinmeyen her şey ay burcuna göre özellikleriniz aslan burcu kadını yazısında.

 

 Burcunuz hakkınızda ne diyor?

 

            Aslında siz oldukça merhametli, sıcakkanlı ve açık sözlü bir kişiliğe sahipsiniz ama aynı zamanda kendinize olan aşırı özgüveniniz hal ve tavırlarınıza da yansıyınca dışarıdan kibirli ve kendini beğenmiş olarak algılanıyorsunuz. Haksız da sayılmazlar! Kendinizi daima herkesin üstünde görüyor, her şeyin en iyisine sizin layık olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu durum sizi daha ileriye doğru ilerleyip başarılı olmak konusunda kamçılasa da aynı zamanda çalıştığınız işi ve hayatınızdaki insanları beğenmeyip küçümsemek gibi bir özellik de katıyor. Gözünüz açıkçası biraz yükseklerde. Söz konusu aşk olduğunda ise kimseyi tanımıyorsunuz. Sevdiğiniz erkek için dağları aşacak, yolları geçecek, çöllere düşecek cesaret var sizde. Oldukça gözü karasınız.

 

 Size en uygun meslek

 

            Siz resmen yönetmek, yönlendirmek ve liderlik yapmak için doğmuşsunuz. Ne yapıp edip çok çalışıp kendi işinizin patronu olmalısınız. Başkalarının yanında çalışmak sinirlerinize bir süre sonra iyi gelmemeye başlayacaktır. Yöneticilik, işletmecilik gibi pozisyonlar sizin için biçilmiş kaftan.

 

 Sağlık sorunlarınız

 

            Korkmanıza gerek yok. Oldukça güçlü ve dirençli kadınlarsınız. Kolay kolay hiçbir hastalık yanınıza yaklaşamaz. Ancak çok nadir olmakla birlikte karın ve sırt kısmınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bölgelerinizi güçlendirmenizde ve dikkatli olmanızda fayda var. Onun dışında korkmadan, endişelenmeden yaşayabilirsiniz.

 

 Özel taşlarınız

 

            Sizin gibi sıcaklığa ve hükmetmeye düşkün bir kadına elbette kehribar, kaplan gözü, kedigözü, zebercet, inci gibi rengini ateşten alan, gücü ve sıra dışılığı temsil eden taşlar yakışır. Bu taşlardan yapılmış bir takıyı ya da aksesuarı üstünüzde taşıdığınızda kendinizi çok daha güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Etrafınıza yaydığınız enerjiye kendiniz bile inanamayacaksınız.

 

            Aslan kadınları güçlü ve kararlı yapılarıyla her zaman dikkat çeker. Ne istediğinizi bilen kişiler olduğunuz için gelecek planlarınıza da kolaylıkla yön verirsiniz. Tercihlerinizin kararlı adımlarla arkasında durursunuz. Kendinize olan güveniniz çoğu zaman sizi korusa da çevrenizdeki insanlarla hiç istemeden aranızın açılmasına da neden olabilmektedir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.