Ay Burcunun Akrep Özellikleri

Ay burcuna göre özellikleriniz akrep

 

            Ay'ları Akrep olan insanlar, ön yargıları bozmak, yasak, saklı, kapalı ve garip olan her şeyi öğrenmek ve ruhun karanlık özünü araştırmak için hissel bir arzu duyarlar. Akrep'in kuvvet arzusu, her şeyi denetleme merakı, derinlemesine tetkik etme ve öğrenme merakı Ay ile karşılaştığında hislerimiz, gereksinimler, öteki kişilerin hisleri ve hayat ile entegre olmayı icap eden münasebet alanlarına kayar. Önseziler yoğunlaşır, gereksinimler tatmin olamayacak kapsamda çoğalır ve dönüşüm sıkıntılı bir vaziyete gelir.

 

             Aşırı bir özgüven duyabilecek kadar kabiliyetleri olan Akrep Ay kendisine karşı kızgındır, kendine güvenemez ve kabiliyetlerine inanamaz. Tabii olarak bir hiç kimseye de kolay kolay güvenemez ve sevgisinden şüphe duyar. Bilhassa hissi teminata gereksinimi çok fazladır. Kendisinden başka hiç kimseye güvenip güvenmemesi ve her olayın altında bir (kendi aleyhinde) bir komplo varmış gibi bir tedirginlik yaşaması onu sürekli gergin, takıntılı ve fark edilmeyen kolları ile her olan biteni hadiseyi kontrolü altına alma duygusunu hissetmesine sebep olur. Entegrasyon, sayılma, sevilme ve etki bırakabilme gereksinimini doğrudan söylemek yerine, kurgular yaparak -çoğu zaman hissetmeden- karşısındaki insanları bağımlı hale getirerek, onları hissi açıdan denetleyerek karşılar.

 

            Şuursuzca sürekli olarak hadiseleri ve kişilerin kafasını karıştırır. Aşırı derecede ince hesaplar yapar ve altıncı hissi kuvvetli olduğundan kurguları uzun zaman işleyebilir. Ancak bu süreçte tabii olan durumun kendi talep, gereksinim ve hislerine uygun hale getirmek amacıyla kontrol edilmesi zorluğu yüzünden Akrep Ay'ın kuvveti ve enerjisi boşa kullanılır. Ölüme meydan okurcasına davranışının arkasında esasında ölme, teslim olma, kontrolü kaçırma ve kendini zayıf hissetme endişesi vardır. Yoğun hislerin içerisinde kontrolünü yitirme ve iktidar oyunlarına takılma riski taşır.

 

            Mahrem ve haram şeyleri istemek, psişik gücünü arzularının ve duyularının komutuna teslim etmek, karşısındakileri takıntılı vaziyete getirmek için seksüelliği vasıta olarak kullanmak başka riskli meyillerdir. Kudret ve çözüm yolu bulamamanın paradoksuyla kişilerin ruhlarını elde etmek için engelleyemediği bir arzu duyar. Ya herro ya merro, ya da "düşmanımın düşmanı benim dostumdur" gibi hissi açıdan ekstrem kenarlarda gezer. Mesuliyetini taşıdığı kişilere ihtiyaçlarını hürriyetini vermekte çok zorluk çeker. Aile, örf ve adetlerine yoğun şekilde güçlü ve yapısal bağlarla bağlıdır.

 

             Kendi yaşamını yaşamak ve değerlerini meydana getirmek yerine anne-babasının isteklerini gerçekleştirmeye kendini mecbur hisseder. Şiddetli dahili hiddet ve saldırganlık taşır, fakat kendisini kurtarıp olay yerinden uzaklaşmakta çok zorluk yaşar. Erkeğin haritasında; kuvvetli, iktidar sahibi, her meseleyi öğrenmek isteyen, hissi bağımlılık altında tutma meyili gösteren, ilkelerinde gaddar ve tavizsiz anne.

 

 Ay Burcuna Göre Sağlığınız Akrep

 

            Ay Akrep burcunda şiddetli ve dayanıklı bir yapınız vardır. Bu sebeple öyle pek kolay rahatsızlanmazlar. Ay doğum sırasında sert açılar aldıysa, tenasül organlarıyla ilgili hastalıklar meydana gelebilir. Ayları akrepte olanlar mikrobik hastalıklara karşı hassastırlar bu yüzdende beden temizliklerine ehemmiyet göstermeliler ayrıca boyun boynunuzu göğüs bölgelerinizi rüzgârdan mutlaka korumalıdırlar.

 

 Ay Burcuna Göre Özellikleriniz Akrep

 

            Kırmızı ve kırmızı renginin tonları sizin uğurlu renkleriniz. İş içinse Carmen kırmızısı sizin şanslı renginiz olacaktır.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.