Ay Burcu Nedir

Ay burcu nedir

 

            Hepimizin bildiği güneş burçları ile aynı özellikleri barındıran bir burçtur yanıtı ay burcu nedir sorusuna karşılık olarak verilebilir.

 

            Güneş burcu tek başına astrolojiye konu olamamaktadır. Astrolojinin tek belirleme kaynağını da oluşturmamaktadır. Güneş Zodyak kuşağından süre gelen bir parçayı oluşturmaktadır. Güneş burçlar üzerin de kişilik oluşturma da etkiye sahiptir. Güneş olumsuz işlevler ile kişileri etkilemiş ise kişilerde de şu olumsuz tutumlar ortaya çıkabilmektedir; kibir, esnek olmama, duyarsız ve bencil.

 

             Kişilerin kimliklerini edinmeleri, hangi deneyimlere ihtiyaç duyacakları, kişiler güçlerinin nasıl oluşturulacağı Güneş burcu tarafından yankı bulmaktadır. Örneğin Güneş’in Koç burcun da olması kişisel gelişime ve mutluluğa dair gereksinmeler deneyimlerle gerçekleşecektir. Güneş burcunun doğru hesaplanması doğum tarihinin tam olarak bilinmesiyle ilgilidir. Diğer gezegen konumları Gök günlüğü adını alan gökyüzü atlasları ile öğrenilebileceği gibi, astrologlar ve internette yer alan birçok konuyla ilgili web sitelerinden de öğrenilebilir.

 

            Ay burcu nedir: kişinin doğduğu gün itibariyle Ay’ın o zaman ki konumudur. Duygusal tepkilerin yönü, olaylar karşısın da duyarlı olabilme, içgüdüsel tepkiler geliştirme, anaç yönünü belirleyen yani yuva ve ev farkındalığı daha da fazlası kişinin ruhsal durumunu etkileyen faktördür. Ay olumsuz işlev yarattığı bir an da kişiler Dünya’ya gelmişler ise genellikle kişiler de hayalperestlik, kararsızlık ve amacı olmayan davranışlar şeklin de duyular yön bulmaktadır. Ay döngüsel yapısıyla kişiler üzerinde de farklı ruh halleri yaratabilmektedir.

 

             Duyguların nasıl ifade edildiği, kişinin mutlu olmasına yönelik hangi deneyimlerden yararlanması gerektiği, bilincinde ki mutluluk duygusunun hangisi olduğu Ay burcu tarafından belirlenmesi gerçekleşir. Ay burcu Güneş burcu ile aynı özellikleri ifade etmektedir. Güneş ve Ay burcu arasında ki değişiklik Ay’ın ve Güneşin kişiler üzerinde ki fonksiyon etkilerinin farklılaşmasına yönelik oluşmaktadır. Ay Zodyak kuşağın da hızlı hareketi doğrultusun da her burçtan iki buçuk gün de geçişini tamamlar. Toplam da tüm burçlara etkisi 1 ay gibi bir zamanı işaret etmektedir.

 

            Ay burcunun belirlenmesin de gerekli olan tarih kadar doğum saati ve doğumun gerçekleştiği yer de önemlidir. Ay burcu nedir diye sorulduğun da yukarı da anlatılanlar doğrultusun da kısaca Ay’ın kişiler üzerinde ki işlevi denilebilir.

 

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.