Astroloji Burçların Gizli Şifreleri

Burçların Gizli Şifreleri

İnsanın tüm hayatı üzerinde etkisi olan burçlar, aynı zamanda kişiliği, karakteri ve huyları üzerinde de doğrudan etki yapmaktadır. Her burç için farklılık gösteren gizli şifreler de burçların anahtar kelimeleri gibi burçtan burca farklılık göstermekte ve aynı zamanda geleceğe yön vererek kişilerin hayatını direkt olarak etkilemektedir.

Burçların Gizli Şifrelerinin Önemi


Kendi burcumuz dışında çevremizdeki arkadaşlarımızın, ailemizin, dostlarımızın ve sevgililerimizin veya eşlerimizin burçları da büyük önem taşımaktadır. Onlarla olan iletişimimizi güçlendirmek konusunda bize oldukça yardımcı olacak burçların gizli şifreleri ve burç özellikleri aynı zamanda onları daha iyi anlamamıza ve daha iyi iletişim kurmamıza da yardımcı olacaktır.

Aynı durum çevremizdeki insanlar için de geçerlidir. Güzel geçinebilmek ve bizimle doğru iletişim kurabilmek için, çevremizdeki kişilere yol gösteren ve onları yönlendiren gizli şifreler, karakterimizin, sevdiklerimizin, sevmediklerimizin bir yansıması olarak birçok açıklamada bulunmaktadır. En önemli kilit noktalarının anlatıldığı bu gizli şifrelerde önemli olan, karşımızdaki burcu tanımak ve burç özelliklerini bilerek onlara nasıl davranacağımızı bilerek ve buna yönlenerek karar vermektir.

 

Koç Burcunun Gizli Şifreleri

Cesarete hayranlık duyar. Liderlik girişimcilik fazla ön yargıda bulunmadan cesurca yapılan hareketlere özlem duyar. Romantizm ile naz ince işlenmiş duygular kararında olmalı. Fazlası derhal kaçırabilir. Onu bekletmeden hızlı hareket edin. Fiziksel yönden kesinlikle sağlam yapıda olmalısınız.

 

Boğa Burcunun Gizli Şifreleri

Güzel işlenmiş duygulu anlar ve nazik yaklaşımlardan hoşlanır. Mutlu olması için duygu yüklü sabit ve durağan bir ortam idealdir ve onunla beslenir. Tuttuğu bir şeyi bir kere beğendikten sonra sahip olduklarını ancak huzursuzluk duyduğunda bırakır. Onun için huzursuzluk hareket değişiklik yenilik hatta yalınızlık kelimeleri ile aynı anlamı taşır. Nezaketi şart koşar.

 

İkizler Burcunun Gizli Şifreleri

Öncelikle bilgili bilgi sahibi değilseniz de en azından biraz meraklı olmalısınız. İlginç bir şeyi merak ederek onun ilgisini kolaylıkla çekersiniz. Tutku ve duygu yüklü düşüncelerinizi kendinize saklayın fazlasından sıkılıp kaçabilir. Hayatları boyunca sürecek olan diğer yarılarını arama gibi özellikleri vardır. Bu yüzden anlattıklarını ve sizinle paylaştıkları düşüncelerini dikkatle dinlemeli mutlaka öncelikle zihinsel bir beraberlik oluşturmalısınız.

 

Yengeç Burcunun Gizli Şifreleri

Onu motive etmek için duygularına karşı duyarlı olarak acilen cevap vermelisiniz. Dalga dalga değişen tavırlarına karşı bir çeşit duygusal sığınağı olmaya çalışın. Ona kesinlikle bağımlı olun ve ihtiyacınızı hissettiği anda sizi terk etmesi onun için imkansız gibi olacaktır. Sizi korumasına izin verin. Cinsellikten ziyade duygusal anları ön plana çıkarın.

 

Aslan Burcunun Gizli Şifreleri

Onu ancak kendi yüreği ile yönlendirebilirsiniz. Girişkenlik paylaşılan anlardan gelecek mutluluklar ve asalette yücelme ihtimali onu cesaretlendirir. Eleştirmeye kalkmayın göstermese bile içten kolayca kırılır. Mantıklı özellikle sıcakkanlı ve dürüst olmaya çalışın. Sevdiklerinin kalbinde başka birisinin olma ihtimali onu derinden kıskandırır. Buna izin vermeyin. Sizi eleştirdiğinde artık öğrendiğinizi söyleyin.

 

Başak Burcunun Gizli Şifreleri

Dakik ve hassas olmaya çalışın. Olayları genel olarak değil de ayrıntıları ile anlatın. Sabit bir eş arar ona güven duyduğunuzu hissettirin. Aranızda özel olarak konuşulmuş konuları ve paylaştığınız anları kimseye anlatıp güven duygusunu kaybetmeyin. Takılma ve tacizlerden kesinlikle hoşlanmaz. Ona güvendiğinizi öncelikle siz söyleyin.

 

Terazi Burcunun Gizli Şifreleri

Olaylara iki taraflı yaklaşmaya çalışın her iki yönün de değerlendirmesini düzgün yapın. Nezaketle yaklaşmak ya da biraz düzgün tavırla hareket etmek esas anahtar. Güler yüz ve biraz neşe onu hareketlendirir. Düzgün giyinin ve derli toplu görünün. Hayat tarzı ile ilgili konularda ihtiyaçlarını bir an evvel elde etmek istemesini ve fiziksel görüntüsünü eleştirmeye kalkmayın.

 

Akrep Burcunun Gizli Şifreleri

Hayatta elde ettiği tecrübeleri deneyip sonuna kadar ölümüne de olsa gitmesine izin verin. Hassas yapıda olduğunu asla göstermek istemez ve duygularının yanlış anlaşılmasından çabucak kırılır. Çok kıskançtır dikkat edin. Onu kıskandırırsanız kaybedersiniz. Soğuk ve uzak davrandıklarını asla söylemeyin siz sıcak ve duygusal yaklaşın.

 

Yay Burcunun Gizli Şifreleri

Özgürlük konusuna dikkat edin. Onu elde etmek için rahat bırakın kesinlikle kontrol altında tutmaya çalışmayın bir tuzak ya da kapana sıkışmış gibi hissetmek neredeyse onu deli edebilir. Değişik konuları paylaştığı arkadaşlarına aynı anda hitap etmeye hazır olun. Öncelikle arkadaşlarını gözden geçirin, ve onunla sonunda yakın arkadaş olmaya çalışın. Özgürlüklerini kesinlikle kurcalamayın ve onu bir şeye zorlamayın.

 

Oğlak Burcunun Gizli Şifreleri

Kesinlikle düzgün yavaş ve temkinli yaklaşın. Acele etmeyin size açılması zaman alacaktır sabırlı olun. Kendilerini bir bütün olarak yeterli gördüğünden size ihtiyaç duyabileceği bir zamanı kollayın. O zaman da size duygularını açmadan yaklaşırsa onu eleştirmeye kalkmayın. Kesinlikle kendisini ve olgun tavırlarını takdir edin siz sıcakkanlı ve yakın davranın. Ağır olun.

 

Kova Burcunun Gizli Şifreleri

Gerçeği aramaya çalışın. Sürü zihniyetinde giden insanlardan hoşlanmaz değişik ve idealist olmaya çalışın. Özgürlüklerini kısıtlamaya kalkmayın. Çok sayıda insandan fikir alışverişi yapmasına da karışmayın. En sevdiği arkadaşlarını eleştirmeye kalkmayın. İnatçı bir tavır sergilediğinde konuyu değiştirerek her seferinde değişik bir yöntem bulun. Sıkıcı ve bunaltıcı problemlerinizi kesinlikle ona açmayın.

 

Balık Burcunun Gizli Şifreleri

Zarif ve umutla dolu olun. Onu tamamlamaya ve bütünlemeye çalışın. Kendi duygularını güzel ifade edebildiğini düşündüğünden yanlış anlamalarınızı kendinize saklayın. Kendisi gibi zaman zaman değişkenlik göstererek hareket edebilecek bir partner arar. Ona karşı duygu yüklü olarak öncelikle güvenini kazanmaya çalışın. Değişken, hassas ve nazik olun.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.