Aslan Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği

 


Aslan Burcu - Başak Burcu

Aslan Burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %20 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Aslan Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Başak ve Aslan Zodyakta arka arkaya yer alan burçlar birbirlerinden çok şey öğrenebilirler. Ancak Aslanla anlaşmak her burcun harcı değildir. Başak burcu günün birinde onca insan arasında bir aslanı tercih ettiyse, onu zorlu günlerin beklediğini de bilmesi gerekir. Aslan, Başak burcunun birbirlerini tamamlayıcı özelliklerinin olmasına rağmen, bu beraberliği düzgün biçimde ilerletmek pek de kolay olmayacaktır. Başak toprak elementinden, gerçekçi, kurallarla hareket etmeyi seven, alçak gönüllü bir yapıdadır. Aslan ise ateş gibi sürekli ısıtan, yakan, kendini merkezde görmek isteyen, sözlüğünde alçak gönüllü kelimesi geçmeyen bir kişidir.

Bu yüzden ikiliden Başak olanı Aslanın hatalarını görmezden gelir, genel olarak ona üstün olduğunu his ettire bilirse, problem olmayacaktır. Kuşkusuz bu da uzun vadede çok kolay değildir, zira Başak eleştirmekte usta bir tiptir ve Aslanın zayıf noktalarını eninde sonunda bulacak ve kendini de pek tutamayacaktır. Bu ilişkide yanlış anlamalar, tutarsızlıklar ortaya çıkabilir. Aslında Başaklar kötü niyetli olmasalar da Aslannın hevesini kırıcı hareket edebilirler. Halbuki Aslan sık sık pohpohlanmak isteyecek, Başak ise bu durumu çok fazla kaldıramayacaktır. Aslanlar da Başakların iğneleyici ve huzursuz doğalarından çok fazla keyif duymayacaklardır. Eğer iki kişinin haritalarında ortak bir uyum noktası yoksa, bu beraberlik özellikle aşkta ve arkadaşlıkta önemli zorluklar taşır. İş hayatında ise iyi bir görev bölüşümü ile başarılı olabilirler.

Yatakta önce onu rahatlatmalı, kafasının içini boşaltmalısınız. Bitmemiş raporlar. Yüksek IQ sunun altında çok tutkulu, sizin okşamalarınızla yeniden doğacak bir sevgili vardır. Bu işi ise en iyi aşık bir Aslan becerir. Sizin yanınızda kendini güvende hissederse çekingenliği gidecek, tamamen açılacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.