Aslan Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği

 


Aslan Burcu - Akrep Burcu

Aslan Burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Aslan Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Aslan ve Akrep burcu , her ikisi de Sabit nitelikten olan bu burçlar Zodyak’ta zorlu bir etkileşim içindedir. Akreple aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir gerilim var. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji yaratacaktır. Ancak bu ikili tutkulu bir aşka sahip oldukları sürece bu durum değişmez ama evlilik kararı aldıklarında bu durum değişir ve aşkları yıpranıp, mutsuz olabilirler. Akrep burcu, kimileri tarafından oldukça ürkütücü bulunur. Hatta bir yerde akrep gördüğünüzde oradan uzaklaşmanız gerektiğini söyleyenler bile var. Oysa akrebin içinde dış kabuğundan çok farklı birisi yatar. Ancak akrep ve aslan ilişkisinin yürüyüp yürümeyeceğinden de emin değiliz. Aslında her ikisi de duygusal burçlar olmalarına rağmen ikisinin de en kötü özelliği bunu saklamalarıdır.

İkinizde sabit burç olduğunuz için hiç bir konuda ödün veremezsiniz ve çıkan kavgada eşyalar havada uçmaya başlar. Akrep, aşkından ölse geri adım atmaz, aslan da aynı özellikleri taşır. Bu ikili yanlışlıkla birbirlerinden ayrılırlarsa, geri dönmek için ilk adımı atan da olmayacaktır. Ancak yine de aslan ve akrep ilişkisi umut vaat ediyor. Her ikisi de aşka ve evliliğe hazır olduğunda, bu ikili mutlu bir çift olabilir.

Akrep burcu tüm burçlar dünyasında en çekici burçlardan biridir hatta belki de en çekici burçtur. Onu her daim birilerinin ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Kadınının da erkeğinin de mutlaka peşinde birileri vardır. Aslan burcu da ondan farksız değildir. Ama her ikisi de ben merkezcidir ve sürekli kendilerini düşünürler. Birbirlerini düşünmeleri için ise aralarında gerçek bir aşk olması gerekir. Birlikte olmaya başladıkları ilk zamanlarda son derece tutkulu ve heyecanlı bir birliktelikleri olabilir. Bu ikili, cinsel açıdan inanılmaz çekicidir. Akrep burcu da aslan burcu da cinselliğe düşkün burçlardır ve yeni fanteziler denemekten hiç bir zaman çekinmezler. Akrep ve Aslan burçları cinsellikte büyük bir uyum içindedir. Her ikisi için de cinsellik, kendi becerilerini sergileyecekleri bir arena halini alabileceği için, doyum oldukça yüksektir. Heyecanlı bir seks ilişkisi olan bu birliktelik, ilişkinin kalıcılığı açısından büyük bağlayıcılığa sahiptir.

Akrebin gözleri ruhunun aynasıdır, tüm duygularını gözlerinden okuyabilirsiniz. İkiniz hiç bir şeyi hafife almazsınız, özellikle birbirinizi! İkinizde aynı derecede kıskanç ve sahiplenici olduğunuz için aranızda sorun olmayacaktır. Akrep burcu, bakışları ile daha ilk bakışta aslan burcunu etkilemeyi başarır. Aslan burcunun mağrur tavırları ile birleşince ortaya çok sürpriz bir ilişki çıkabilir. Dikkatli olmalarında fayda var, çünkü bu ilişkinin daha başlamadan bitmesini istemiyorlarsa, ikisi de en baştan dikkatli olmalılardır. Kıskançlık, bu ilişkinin temel taşlarından biri olacak. Akrep burcu da aslan burcu da çok kıskanç kişiler oldukları için, ortaya büyük ve şiddetli kavgaların çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir gerilim var. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji yaratacaktır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.