Akrep Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği


Akrep Burcu - Yengeç Burcu

Akrep Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Akrep Burcu burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Akrep ve yengeç Her ikinizde Su elementindeki burçlar olduğunuzdan çok iyi anlaşan bir çift ve kuvvetli bir iradeye ve gelişkin rezervlere sahipsiniz. Akrep burcu ile birlikte olan bir yengeç için doğru kişiyi buldu demektir. Her ikisi de oldukça duygusal olan bu iki burç, birlikte oldukça duygusal bir beraberlik yaşayabilir. Ruh okşamayı çok iyi bilen akrep burcu için yengeçler biçilmiş birer kaftan. Yengeç burcu, derin duyguları olan ve oldukça anlayışlı bir burçtur. Akrebin kıskançlık krizleri ile başa çıkabilecek yegane burçlardan birisi olan yengeç, akrebin bu tutumundan çok hoşlanır. Kıskanılmak ve sahip olunmaktan hoşlanan yengeç, bu ilişkiye fazlasıyla değer verir ve partnerini mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Akrep ve yengeç birlikteliği uzun soluklu bir birliktelik olacaktır. Güvenliğe ve kalıcılığa önem verdikleri için, yaşamlarında sadece bir birilerine yer vermek, diğer insanları dışarıda bırakmak isteyebilirler.

Akrep burcu kadını biraz soğuk görünüme sahiptir. Bu durum Yengeç burcu erkeğine ilk zamanlarda değişik gelebilir. Yengeç burcu insanı, duygularını çok derin yaşar. Bu noktada da onu herkesin anlaması çok kolay olmayacaktır. Ama karşısında en az onun kadar derin bir insan olan akrep olduğunda, işler çok farklı olabilir. Yine de mutlu olabilirler. Yengeç burcu, delici bakışları olan akrep burcundan daha ilk bakışta etkilenecektir. Bu da yengeç burcunun iç dünyasında birçok duyguyu keşfetmesini sağlayacak. Yengeç burcu ve akrep burcu ilişkisi, oldukça eğlenceli bir ilişki olabilir. Bu ikilinin günlük hayattaki uyumu yatak odasına da yansıyacaktır. Bu durumda akrep burcu ve yengeç burcu birlikteliği için hem günlük hayatta hem de yatakta oldukça başarılı olduklarını söylemek yanlış olmaz.

İkinizin de duyguları sık sık değiştiği için bu konuda birbirinize anlayış gösterirsiniz. Değişen duygularınızı izlemek ilginç olacaktır. Yengeç burcuna mensup kişiler, zaman zaman yanlış duygulara kapılabilirler. Bu da onların kırılgan olmalarından kaynaklanır. Onları tanımak için zaman zaman ekstra çaba sarf etmek gerekebilir, çünkü düşündükleri ile söyledikleri birbirinden çok farklı olabilirler. Yengeç burcu genelde güzel ve bakımlıdır. Akrep ise karşısındaki insanın kendine özen göstermesi ve bakmasından çok hoşlanır. İlerleyen zamanlarda ikisi de birbirinden örnek alıp, görünüşlerine daha da özen göstermeye başlarlar. Akrep burcunun tutkusu, yengeç burcunun büyülenmesini sağlayacağından, bu ilişkide ipler akrep burcunun elinde olacaktır. Siz evlenmeden önce karşısındakinin gerçek aşkınız olduğundan emin olmalısınız. Çevrenin etkisi ile ya da başka sebeplerden yanlış insanla evlenirseniz sonuç felaket olacaktır. Siz hayatta sadece bir kere aşık olunduğuna inananlardansınız.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.