Akrep Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği


Akrep Burcu - Koç Burcu

Akrep Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Akrep Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Her iki tarafın da inatla uyguladığı kontrol, bağlılığından duygusal yaşamlarında problemler olması büyük olasılıktır ve duygularının kolayca gelişememesine nedendir. Aslan ve koç fiziksel cazibe ve cinsel yaşamlarındaki beklentileri, bu ikiliyi mutlaka birbirine çekecektir. Ancak aşk hayatında stresli bir beraberlik yaşayacaktır. Bu ikili için mutlu bir beraberlikleri olacaktır demek zor olur. Çünkü her ikisinde de bir adım önde olma isteği olduğundan, birbirleri ile çatışabilirler. Bu ilişki aşk değil iş ilişkisi olursa daha başarılı olacaktır. Akrep ve yengeç uyumu kadar başarılı olmasa da, akrep ve koç ilişkisi de doğru adımlar atıldığında başarılı olabilir. Akrep burcu kadını daima kendisine benzeyen, kendisiyle aynı özellikleri yaşayan bir erkek ile beraber olmak ister.

Koçun dediğim dedik tavırları, akrebin kıskançlığı ile buluştuğunda oradaki ateşten her an kıvılcım çıkabilir. Hırslı ve yeni fikirlere açık olan koç burcuna karşılık, duygularını içinde yaşayan akrep ikilisi birbirlerine gerçekten aşık olduklarında, yatakta inanılmaz bir ikili olabilirler. İkinizde uyanıksınızdır ve yeni işler peşinde koşarsınız. İlişkiye farklı şeyler katarsınız belki de bu yüzden birbirinize ilgi duydunuz. Her ikisinin de çok disiplinli insanlar olmadıklarını düşündüğümüzde, bu ikilinin birlikteliği iyi bir seçim olabilir. Koç burcuna mensup kişilerin araştırmacı ruhları vardır, onlar hayatta yenilikler aramaktan hiç sıkılmazlar. Akrep burcu ve koç burcu birlikteliğindeki coşku hiç bir zaman kendini yitirmez. Özellikle yataktaki uyumları, günlük hayatlarına da yansıyacaktır.

Koç ateş elementidir, siz ise su. Siz ondan daha derin duygulara sahip, sezgileri güçlü bir kişisiniz ve cesaretinizi farklı şekilde ifade edersiniz. Koç burcunda sizin derin duygularınızın kırıntısı bile yoktur ve bu yüzden kafanız karışır. O yüzeyde yaşar, siz ise başka insanların duygu ve motivasyonlarının derinine inersiniz. Tabi bu noktada koç burcunun sadakatini sınayacak olan akrep burcuna karşılık koç burcunun çok dikkatli davranması gerekebilir. Çünkü hiç beklemediği anda, hiç beklemediği şeyler onun sınavı olabilir. Akrep burcu karşısındakini sınamadan asla ona tam olarak güvenmez. Bu ikilinin birlikteliği çok yaratıcı olabilir. Akrep burcunun değişik cinsel fantezileri koç burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Aşkta bağlılık ve uzun süreli beraberlikler ararsınız o ise sadece anlık yaşar. Biraz sıkılınca da çekip gider. Siz tam sadakat beklersiniz, onun içinse sadakat tutsaklık anlamına gelmektedir.

Cinsellik bu ikilinin en iyi anlaştıkları noktadır, yataktaki ilişkiniz çok ateşli olacaktır. İkiniz de güçlü cinsel güdülere sahipsiniz. Siz aslında uysal bir eş istersiniz. En başta ilişkiniz çok heyecanlı olacaktır ama bu heyecan geçtikten sonra aranızda duygusal bir bağ olmadığını fark edebilirsiniz. Koçun sizinle aynı duygu yoğunluğuna sahip olmadığını ve size rakip gibi davrandığını hissedeceksiniz. Siz kontrol altına almak istersiniz Koç ise hep isyan eder. Her ikisi de cinselliğe düşkün burçlardır. Ateş grubuna mensup koç ve su grubuna mensup akrebin ilişkisi yine de denemeye değer.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.