Akrep Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği


Akrep Burcu - Başak Burcu

Akrep Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Akrep Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır

Akrep ve Başak Farklı elementlere ve niteliklere sahip olmalarına rağmen, birbirine çok benzeyen Zodyakın uygun çiftlerindendir. Bu çiftin ilişkilerinde en büyük getiri mutluluk olacaktır ve aralarında inanılmaz bir çekim vardır ve bu elektrik ikisinin de gözünden kaçmaz. Akrep burcunu ilk gördüğünde nefret edebilir ancak bu nefret, ona aşık olacağının göstergesidir. O anda başaklar ya oradan koşar adım kaçmalı, ya da kalıp akrep ile unutulmaz bir ilişki yaşamalı. Ancak akrep insanlarının girdikleri hayatlarda unutulmaz izler bıraktıklarını unutmamalı. Bir akrep, kendisine yapılan yanlışı asla affetmez, eğer duygularınızdan emin değilseniz, akrep burçlarını üzmek gibi bir yanlış yapmayın. Akrep, üzülürse üzmesini de çok iyi bilir ve iğnesini batırmaktan da hiç çekinmez. Ancak başağın çalışkan ve ayakları yere sağlam basıyor oluşu da akrebi fazlasıyla etkilemeye yetecektir. Bakımlı ve dikkat çekici bir başak ile tutkulu akrebin ilişkisi bizden yüksek puan alıyor! Başak ve Akrep gibi birbirinden iki burç uzaklıkta olan burçlar birbiri için çok uygundur.

İlişkiniz rayına oturduktan sonra ise Akrep insanının yoğun sevgisi, bağlılığı ve cömertliği çok hoşunuza gidecektir. Başak burcu yazın son baharın ilk günlerine denk gelirler. Akrep burçları ise baharın son günleri ve kışın ilk günlerini temsil eder. Her ikisi de mutlu insanlardır ve hayattan keyif almayı becerirler. Ancak akrep zaman zaman içini dökemediği için kendini yiyip bitirebilir. Bu noktada başak burcunun, akrep burcunun güvenini kazanması gerekiyor. Akrep burcu, sevgilisinin aynı zamanda sırdaşı da olması ister. Bu ilişkide karşılıklı güven hiç bir zaman sorun değildir. Kıskanç bir yapısı olan Akrep bu konuda Başak ile rahat eder. Başak da bu tür konulara fazla zaman ayırmak istemediği için, Akrep ile olan ilişkisinde huzur bulur.

Başak ve Akrep burcu birlikteliği çok gizemli olabilir. Farklı Akrepleri tanıyorsanız, hepsinin farklı özellikleri olduğunu ve size farklı şeyler verdiklerini biliyorsunuzdur. Yani sevgilisi olduğu kadar arkadaşı, dostu da olmalısınız. Onun bu beklentilerini karşılayabilirsiniz, akrep burcu sizi çok mutlu edebilir. Başak burcu, her şeyden önce yaşama ve yaşamaya büyük önem verir. Bu nedenle küçük dertlerle yaşamı kendine zehir etmeyi sevmez. Zaman zaman paranoyaklaşan akrep burcunun bu tavırları ona anlamsız gelebilir, korkup kaçabilir. Fazlası ile kıskanç olarak tanıdığımız akrep burcu, bu ilişkide kıskançlık gibi duygularını törpülemesi gerekiyor. Zira başak burcu ayakları yere basan ve zaten kendini koruyabilen insanlardır.

Onların kıskançlık duygularına karşı geleceğini düşünüyoruz, bu durumda da akrebin artık karşısındaki kişilere güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor. Sevgilinizin ruhunun derinliklerini kurcalamayın, analiz etmeye, sorgulamaya kalkmayın. Onun mahremiyetine ve gizliliğine saygı gösterin. Aslında siz de onun gibisiniz. Akrep burcu sessizliğe gömüldüğü zamanlar üzerinize alınmayın. Ona güvenin, güven verin karşılığında ise aradığınız tüm güveni, sadakati, bağlılığı ve dengeyi bulacaksınız. Bu sevgili sizin için yaratılmıştır. Seks onun için ruhun arınması için yapılan bir ayin gibidir. Hayal edemeyeceğiniz tutkuları ortaya çıkaracak, tatmadığınız fiziksel zevkleri tattıracaktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.