Akrep Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği


Akrep Burcu - Balık Burcu

Akrep Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Akrep Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Akrep kadını ve Balık erkeği her ikisi de Su elementinde yer aldığı için, birliktelikleri duyguların üzerine kurulmuştur bu çift cennetten çıkma bir beraberlik yaşayacaklardı! İkinizde su elementisiniz bu yüzden Balık burcuna kendinizi çok yakın hissedebilirsiniz. Burçlar dünyasının en tutkulu burçlarından birisi olan akrep burcu, dışarıdan vurdumduymaz ve çapkın görüntüsünün altında, aslında çok duygusal bir burçtur. Tabi o, bu duygusallığını herkese göstermez. Ancak karşısındaki balık gibi hassas ve duygusal bir burç olunca, o da bu ilişkiye değer verebilir. Balık, gelişmiş bir ruha sahiptir, onun bu tutumu akrep için oldukça etkileyicidir. Akrep burcu, yatakta da inanılmaz bir burçtur.

Bu balık burcunun ondan vazgeçmemesini sağlayacaktır. Bu ikili, harika bir ilişki yaşayabilir. Zodyakta doğal şekilde uyumlu bir etkileşim içinde bulunan Akrep ve Balık ikilisi, birbirini tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Bu ilişkideki tek sorun, akrep burcunun cinselliğe düşkünlüğü ve sürekli yeni maceralara atılması olabilir. Ancak balık, aklını kullanarak onu etkilemeyi başarırsa, akrebin sadakati ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirler. Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu sizi çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar. İkinizde hassas ve romantiksiniz. Bazen hiç konuşmadan anlaşırsınız. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki kendiniz bile farkına varmadığınız duyguları anlar.

Akrep ve Balığın ilişkisinde bolca ruhsallık, romantizm ve gizem saklıdır. Her iki burç da su elementinden olduğu için birbirlerini kolay kabul edip anlayabileceklerdir. Balıklar için Akrep güven duyabilecekleri bir kişidir. Zira Akrep güçlü ve sabit özellikleri ile Balığa hayata daha geniş bakabilme olanağı sağlayabilir. Bu beraberlik, diğer su burcu Yengeç’le olduğu gibi, çok özel, sessiz ve birbirlerini derinden anlayabilen bir bağ üzerine kurulmuştur. Her iki burç da yan yana iken, önemli bir düşünce ayrılığında bile, çok fazla tartışma gereği duymayabilirler. Ancak bu beraberlikte Balık Akrep tarafından kontrol edilebildiği sürece pek problem söz konusu olmayacaktır.

Aşk ve arkadaşlık boyutunda bu ikili son derece uyumlu olabilirler. Balık insanını gerçekten seviyorsanız aşkınız size on kat fazlası ile geri dönecektir. Kendi umut ve arzularını sizinkiler için feda edebilir. Balık burcu hiç bir zaman olaylarla yüzleşmez. Sorunlu bir ilişkide elinden gelen her şeyi yaptığına emin olana kadar kalır. Gitme zamanı geldiğinde ise bir şey söylemeden geri dönmemek üzere gidecektir. Akrep kendisi hakkında ipucu vermediği halde, Balık sadece sevgilisinin beden dilini ve yüz ifadesini izleyerek onun duygu ve düşüncelerini anlayacaktır.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.