Akrep Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği


Akrep Burcu - Akrep Burcu

Akrep Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Burcyorumcusu.com yorumcuları, Akrep Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumunu şu şekilde yorumlamıştır.

Akrep burcu kadını ve erkeği tamamıyla ihtiras, cinsel çekim ve duygusallıktan ibaret olan bir birliktelik olmakla ve uyum konusunda pek sıkıntıları olmayacaktır ancak heyecansız ve tutkusuz bir aşka sahip olacaklardır. Her ikisi de tutkulu ve ihtiraslı kişiler olan akrep burcu çiftlerinin uzun soluklu bir beraberlik yaşamaları kuvvetle muhtemeldir. Ancak, bu iki tarafın da karşılıklı derinliklerini ve taleplerini anlaması zaman alacaktır. Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Aşkta ise her ikisi de tutkuyu arar. Karşısındakinden de bunu bulacağı için bu ilişkide fazla sorun olmayacaktır. İkilinin dikkat etmesi gereken en önemli konu ise, her ikisinin de akrep gibi sokmasıdır.

Akrep kendine yapılanı asla unutmaz. Birisinden biri büyük bir hata yaparsa, bu ilişki geri dönülmez yollara girebilir. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız. Bu ikilide kimin kimi sokacağı hiç belli olmayan bu ilişki, oldukça tehlikeli görünüyor. Akrep burcu her ne kadar duyguları ile yaşayan, tutkulu ve duygusal kişiler olsa da, ona yapılan bir yanlışı asla unutmaz ve intikamını almadan da o olayın peşini bırakmaz. Her iki tarafın da aynı karaktere sahip olduğunu düşünürsek, birinin yanlış yapması durumunda neler olabileceğini siz düşünün. Her ikisi de seksi, her ikisi de dikkat çekici kişilerdir ve bir ortama çift olarak girdiklerinde, tüm bakışların üzerlerinde olacağından emin olabilirsiniz. Akrep burcu mantığını ve sezgilerini çok iyi kullanır. Gizli kalmış, saklanmış ya da saklanmaya çalışılan noktalar ortaya cıktıkça, ilişkinin sağlamlaşması mümkündür.

Bu ilişkide her iki taraf da birbirine destek çıkacaktır. Ancak birbirlerine üstünlük savaşı verecekleri de aşikardır. Tabi bu savaş onlara büyük bir başarı getirebilir. Bu aşk, oldukça ateşli ve seksi olacaktır. İki akrebin ilişkisindeki ateşin hiç sönmeyecekmiş gibi görünüyor. Ama yine de kıskançlık ikisinden birinin başına bela olabilir. Bu noktada dikkatli olmalarında yarar var. Akrep burcunun birine aşık olması çok kolay değildir. Aşka kolay teslim olmayan bu ikili, aradıkları aşkı birbirlerinde bulurlarsa, sonsuza kadar mutlu olabilirler. Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır. Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.

Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Cinsellik, akrep burcu için ilişkide vazgeçilmezlerdendir. Karşısındaki de aynı özelliklere sahip olduğu için, akrep ve akrep evliliği de doğru bir seçimdir. Bu ikili, gün geldiğinden hiç yataktan çıkmayabilir.     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.