Erkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar

Erkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar

 

            Erkeklerin başka kadınlara baktığı hemen hemen tüm kadınların şikayet ettiği ve istemediği durumlardandır. Bazı yapılan araştırmaya göre erkekler diğer kadınlara bakmasının belirli bir süreçten geçtiğini gösteriyor. Bazı aşamalardan geçen erkekler umduğunu çiftinden bulamayınca başka kadınlara yönelebiliyor. Kadın ve erkek arasında ki duygusal bağ çok önemlidir. Bu bağ zaman zaman koparsa buda ilişkide istenmeyen durumlara yol açabiliyor. Bu yüzden çiftlerin her daim ilişkilerini sıkı tutması kadın erkek ilişkisinde bir hayli önem arz eder.

 

            Bazen ise erkekler başka kadınlara baktığının farkında bile olmaz. Bu durum ise çifti tarafından anlaşıldığı zaman ilişki arasında tartışma doğabilir. Buda ilişkiyi kopartacak duruma kadar sürükleyebilir. Erkekler başka kadınlara baktığı zaman ise kadınlar kendini değersiz biri hissedebiliyor. Bir diğer araştırmaya göre de erkekler tanımadıkları kadınları bazen çekici bulabiliyor. Buda diğer kadınlara bakma nedenleri arasında sayılabiliyor. Erkekler çiftinden farklı bir kadını görünce etkilenebiliyor. Ya da filmlerde görmüş olduğu çok beğendiği bir kadını zihnine kaydedip gerçek hayatta o zihninde ki kadına benzer bir yüz görünce yine etkilenme durumu olabiliyor.

 

 Farklı Kadın Demek Erkekler İçin Çekici Kadın Demektir!

 

            Erkekler daha önce hiç görmedikleri kadınlara büyük bir ilgi gösterebiliyor. Ve bu da o kadına yönelimini arttırıyor. Erkekler güzel kadınlara ve bakımlı kadınlara da çok ilgi gösterirler. Buda başka kadınlara bakma eğilimini arttırır.

 

 Erkekler Ne İstiyor?

 

 -Erkekler her daim karşısında güzel ve bakımlı bir kadın görmek ister.

 

 -Eğer bir kadın çiftine yeterince ilgi göstermiyor ve ondan gün geçtikçe uzaklaşıyorsa bu erkeğin diğer kadınlara bakabilme sürecini hızlandırıyor.

 

 -Bazı erkekler diğer kadınlara bakarken bunu çiftine belli etmeden de yapabiliyor. Bu yüzden bir erkeğin ne istediğini çok iyi anlayabilmeli ona göre hareket etmelisiniz.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.