2018 Yay Burcu

2018 Yay Burç Yorumu

 

            Yeni yılda yay burcuna sahip insanlarının karakteristik özelliklerinde bir takım düzenlemeler olacaktır. 2018 yılında beklentiler çok yüksek tutulmamalıdır. Beklentiler çok yüksekte değil de makul düşünceler içerisinde olsa karşılığını bulacaktır. Nereden bakılırsa bakılsın 2018 yay burç yorumu düşüncesine göre yeni yılın her açıdan iyi geleceğini gösteriyor. 2018 yılı kişisel açıdan var olan bütün eksikliklerin yavaş yavaş kapanmasına imkan verecektir.

 

            Yay burcu bu süreçte zihinsel olarak gelişim gösterecektir. Çevredeki insanları düşüncelerini bir yana bırakan yay burcu insanları hayattan zevk alarak mutlu ve huzurlu yaşayabileceklerdir. Kişilik ne gerektiriyorsa onu yapmaktan asla geri kalmamalılar. Karşılarındaki kişiyi mutlaka düşünmeleri gerekir. Ancak kendilerini ön planda tutmalıdırlar. 2018 yılında iş hayatları rutin bir şekilde devam edecektir. Gerçeklerin farkına varacakları ve asıl patlama yapacakları süreç Temmuz 2018 olacaktır. İşlerinde iyi performans gösteren yay burcu bireylerinin hedefi yüksek değil. İş ve kariyer alanında yay burcunu önemli fırsatlar beklemektedir.

 

            İletişim ile ilgili bir problemleri olmadığı için meslek hayatları daha da iyi olacaktır. Yay burcunun aşk hayatı da fırsatlarla dolu olacaktır. Hayatlarında onlara karşı büyük aşk besleyen biri olacaktır. Dikkatlerini çekmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ama yay burcu olarak inatla onu görmek istemeyeceklerdir. 2018 de birlikteliği devam edecek olan çiftler ise partnerine ve ilişkisine daha fazla önem verecektir. Hisleri kuvvetli olduğu için partnerini daha çok düşünecektir. Mutlu ve huzurlu bir yıl yay burcunu bekliyor.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.