2018 Terazi Burcu

2018 Terazi Burç Yorumu

 

            Yeni yıla girerken 2018 Terazi Burç Yorumu ile yeni yılda kendilerini neyin beklediğini öğrenmek isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Yakın çevre, kardeş, akraba, komşu ve kısa mesafeli yolculuk konusunda önemli bir sınavı geride bırakmaktadır. Yeni döngüsü atalar, aile, iç dünya ve doğduğu topraklar olan terazi burçları, iç dünyasında var olan sorunlardan yavaş yavaş kurtulacaktır.

 

            Hayatını kısıtlayan her şeyi gözü kapalı bir şekilde hayatından çıkaracak olan teraziler, hayatlarına çeki düzen vereceklerdir. 2017’nin gergin ve stresli durumlarından çıkacak olan teraziler, yeni yıla yeni umutlar ile girecektir.

 

            Yeni yıl ile birlikte merak duygusu da artan teraziler, yeni dünyalar keşfetmek için iletişim ve bilgi ağını genişletmektedir. Tamamen özgür bir ruha kavuşacak olan terazilerin bu durumu 2018 yılının Kasım ayına kadar sürecektir.

 

            Sağlık açısından gergin bir dönemi tamamlamış gözüken teraziler, dinlemeyi daha çok ön plana çıkarmaktadır. 2018 yılında kendini toparlayacak olan teraziler, yaşantılarını da düzene sokacaktır. Yaşam kalitesini artırmak amacı ile elinden geleni yapacak olan teraziler, artık her şeyden önce kendi sağlıklarını düşünmektedir.

 

            Eğitim hayatında tanışacağı biri ile dostluk ya da birliktelik kurabilme ihtimali olan teraziler, uzun süredir gülmeyen yüzlerini artık güldürecektir. Hareketli hayatın tadını çıkarmaya başlayan teraziler, eğitim hayatları var ise daha emin adımlar ile ilerlemektedir. Uranüs etkisi ile iş hayatı durgunlaşacak olan teraziler, iş için adım atarken bazı engeller ile karşılaşacak ancak bunların üstesinden gelecektir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.