2018 Boğa Burcu

2018 Boğa Burç Yorumu

 

            Burçlar için yeni yıl yorumlarından bir tanesi de 2018 Boğa burç yorumu olarak yapılmıştır. Genel olarak sabırlı olan ve bu sayede birçok kazanç elde eden Boğaların bu özelliği 2018 yılında daha da güçlenecektir. Maddi ve somut diğer konularda büyük başarılar elde edecek olan Boğalar, aşırı iyimser tavırlarından da biraz olsun sıyrılacaklar. Kararlı tutumlarının sonucu olarak ideal tabir ettikleri eşlere kavuşacak olan Boğaları aşk anlamında güzel bir 2018 yılı bekliyor. Maddi anlamda da tam istedikleri bir yıla kavuşacak olan Boğalar, para kazanma ve varlık edinme konusunda bir hayli şanslı olacaklar. Ancak bazı dönemlerde nadir de olsa, gizli kalmış olaylar neticesi ile maddi zarara uğrayabilirler.

 

            2018 yılı hem Boğaları hem de onların çevresindeki insanları şaşırtacak bir yıl olacaktır. Geçmişteki başarısızlıklarından önemli dersler çıkaracak olan Boğalar, kendilerine olan güvenlerini daha da güçlendirerek adım attıkları her işte başarıyı yakalayacaklardır. İş ve kariyer alanında elde ettikleri başarılar ile sorumlulukları da artacak olan Boğalar, bütün bunların üstesinden gelmek için çok çalışacaktır. İş sahibi olmayan Boğalar ise yeni arayışlara yönelerek istedikleri işi elde edeceklerdir. Yaratıcı özelliği ile elde ettiği iş hayatında kalıcı başarılar sağlayacaktır.

 

            Pes etmeyi sevmeyen Boğa burcu insanlar, bu özelliği ile el attığı bütün olayları başarılı bir şekilde sonlandıracaktır. Karakterinin sağlam olması ile dikkat çeken boğaları 2018 yılında güzel bir hayat bekliyor.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.