2018 Balık Burcu

   

2018 Balık Burç Yorumu

 

            2018 Balık Burç Yorumu neticesinde Balıkların sürekli seyahat edeceği, görmeyi hayal ettikleri yerlerde tatil yapacakları ve gezecekleri bir yıl olacağı görülmektedir. Bu geziler ile sadece ruhunu değil kariyerini de yenileyecek olan Balıklar, birçok alanda kendilerini geliştireceklerdir. Çalıştıkları sektörün kapıları Balıklara sonuna kadar açılacaktır. Çeşitli fırsatları değerlendiren Balık Burcu insanlar, elde ettikleri başarılar ile etrafındakileri de şaşırtacak. Bolca seyahat gerçekleştirecek olan Balıklar, özellikle de yurt dışına gidecekler.

 

            Satürn’ün verdiği destek ile hem kendilerini, hem fikirlerini hem de ileride yapacakları planlarını değiştireceklerdir. 2018 itibari ile çevresini ve arkadaşlarını gözden geçirecek olan Balıklar, hayatına zarar veren kişileri fark edecek ve artık onlara hayatında yer vermeyip kendini gerçek dostlarına ve ailesine adayacaktır.

 

            2018 yılı balıklara kariyer ve başarı yanında kazançta getirecektir. Yurtdışı bağlantılı ticaret işlerinde önleri açılacak olan balıklar, bu sayede başarılarının yanında kazanç sağlayacaklar. 31 Ocak’ta yaşanacak olan tam ay tutulmasının etkisi ile iş ile ilgili konularda duygusal davranabilecek olan Balıklar, doğru kararlar vererek hayal kırıklığını yok edeceklerdir. 14 Şubat 2018 tarihinde gelecek parasal destekler ile mutlu olacak olan balıklar, yurt dışı gezilerini daha da abartacaklardır. Şubatın sonlarına doğru kurulacak olan yeni iş bağlantıları sayesinde Mart ayına daha çok kazançla girecekler. 2018 yılı geneli itibari ile balıklar için güzel ve kariyer alanında başarılar ile dolu bir yıl olacaktır.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.