2018 Akrep Burcu

2018 Akrep Burç Yorumu

 

            Yeni yılın gelmesi ile beraber merak edilen 2018 Akrep Burç Yorumu ile ilgili açıklamalar da gelmiştir. 2 Ocak itibari ile 11 derece burcunda meydana gelecek olan Dolunay etkisi ile hukuksal konularda gerginlikler yaşayacak olan Akrepler, gergin bir ruh haline bürünecektir. Yaratıcılık gerektiren bazı konularda destek alacak olan Akreplerin yüzü aşk konusunda 2018’de gülecektir. Bu nedenle gergin hale büründüğü yapısından yavaş yavaş sıyrılacak olan Akrepler, daha sakin ve huzurlu günler geçirecek.

 

            Finansal anlamda dikkat etmesi gereken Akrepler, ailelerini mutlu etmek için onlara sürekli hediye alacaklardır. Ancak buna da bir sınır vermeleri finansal açıdan rahatlamalarını sağlar. Ailesine daha çok zaman ayıracak olan Akrepler, onlarla vakit geçirmekten büyük keyif alacaktır.

 

            Yenilenen ruhunu yaşadığı ortama da yansıtmak isteyen Akrepler, ev dekorasyonunu, eşyalarını, evin boyasını değiştirecek ve bunları bizzat kendisi yapacaktır. 2018 yılı itibari ile hem kendine hem de ailesine çok düşkün olacak olan Akrepler, mutlulukları için her şeyi yapacaklardır.

 

            Geçmiş yılın etkilerini geride bırakan Akrepleri dopdolu ve huzurlu bir yeni yıl bekliyor. Kendine daha çok güvenmeye başlayan Akrepler, iş konusunda bazı atılımlar yapmaktan da çekinmeyecektir. Arada bazı aksaklıklar yaşansa da, Akrepler iş ve eğitim hayatında atacakları adımlar ile çok güzel yerlere gelmeyi başaracaklardır. Geçmişe artık takılı kalmayan bir özelliği kazanan Akrepler, yeni yılda yeni projeler ile adından söz ettirecektir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.