2017 Koç Burcu Yorumu

 

 

            2017 koç burç yorumları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; koçlar yine 2017 yılında kıskançlıkları ve cimrilikleri ile ön planda olmaya devam edecekler. gereksiz kompleksler nedeni ile çiftler arasında yerli yersiz atışmalar olabilir ve kısa süreli de olsa ayrılıklar yaşanabilir. Koç burcu erkekleri daha saygın olmayı hedeflerken , koç kadınları parayı hedeflemektedirler.

 

            2017 yılında daha hırslı olacak olan koç burcu bireyleri, 2016 da yaşadıkları sıkıntı ve üzüntülü durumları 2017 yılında hiç bir şekilde görmeyecek. 2017 yılında daha önceden tasarladığınız bir çok hedefe kavuşma imkanı bulacak, yeni iş ve aşk imkanları sizi bekliyor olacaktır. Koç erkekleri 2017 yılında bol para ve kariyerin yanında, bol şans, sürpriz gelişmeler bekliyor olacak.

 

            Bu gelişmelere paralel olarak aşk hayatları düzene girecek bekar koçları evlilik bekliyor gibi. Koç bayanları ise daha kararlı yapıda olduğu için mantıklı kurallar çerçevesinde hareket edecekler ve aşkı ikinci plana atacaklardır. Koç bayanları önceliği kariyer, sonrası bol para kazanabileceği hedeflere yöneleceklerdir. Sağlıklı yaşama çok dikkat eden koç burçları 2017 yılında da bu özelliklerini koruyacaklardır.

 

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.