2017 Başak Burcu Yorumu

2017 Başak Burcu Yorumu

 

           Başaklar 2017 yılında tüm dikkatleri üzerinize çekecekleri bir yıl geçirecek. Daha önce yaşanılan kötü anılardan eser olmayacak hayatlarında. Kaçırdıkları fırsatları çok daha iyileriyle değerlendirme imkânı bulacakları bir yıl yaşayacaklar.

 

            Bu yıl dikkat çekici bir etkisi olan başaklar, birçok açıdan şanslı bir yıl geçirecekler. Özel hayatları ve işleri ile ilgili hoşlarına giden gelişmelerle karşılaşacaklar. Başak burçları, bu yıl daha önce uğradıkları haksızlıkları ve yaşadıkları hayal kırıklıklarını kafalarına takmaktan vazgeçip olumlu düşüncelere yönelecek ve insanları bu olumlu etkileriyle kendilerine hayran bırakacaklar. Üstlerindeki ilginin artmasını onlar için bir baskı unsuru olmaktan öte hoşlarına gidecek ve ilgi odağı olmanın tadını çıkaracaklar.

 

            Bu sene Jüpiter'in olumlu etkisi altında olacak başak burcu kişileri daha önce yapmaya cesaret edemedikleri, bir adım geride durdukları konular hakkında daha atılgan davranacaklar. İş hayatlarında da bazı radikal değişimler gösterecek olan başaklar, kişisel gelişim açısından ilerleme kaydettikleri bir yıl geçirecekler. Aşk hayatlarıyla ilgili tüm olumsuzluklardan uzaklaşacaklar, sağlık açısından ise biraz sıkıntı yaşayabilirler. Başaklar bu yıl sağlıklarına daha dikkat etmeli...

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları
Okİlişkilerde Erkekler Neden Sinirli Olur

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.