2017 Oğlak Burcu Yorumu

2017 Oğlak Burcu Yorumu

 

            Aşk hayatında ise Oğlakların aslan,koç ve yay burçları ile ilişkiye girebilir,genel olarak ilişkileri düzenli bir şekilde gidebilir veya güzel bir şekilde sonuçlanabilir.

 Çalışkan Oğlaklar için genel olarak güçlü bir yıl olacak. Aile yaşantılarında beklenmedik pozitif gelişmeler yaşayabilirler ve bunun etkisi yıl içine yayılabilir.

 

            Beklenmedik etkilerin çok yaşanacağı oğlaklar için maddi anlamda ani bir kazanç söz konusu olabilir. Çevresinde gördüğü destekleyici etkinin payı oldukça fazladır. Bu yılın en fazla kazananı oğlaklar olacaktır.

 

            2017 oğlak burç yorumları arasında sosyal ilişkiler ve sosyal faaliyetlerle dolu bir yıl geçirecek ve çevresiyle sürekli bir etkileşim içerisinde olacak. Sosyallik seviyesini artıracakları bir yıl geçireceklerdir bunun yanında tehlikeli kişilere karşı dikkatli olmaları gerekmektedir. Kötü niyetli insanlardan uzak durmaları gerekmektedir iş hayatında bu kişilerden daha fazla olabilir.

 İş hayatında oğlakların bakış açıları büsbütün değişiklik gösterebilir yeni fikirler geliştirebilirler. Aldıkları kararlar neticesinde şok etkisi yaşayabilir ve bu şaşkınlığı atmaları uzun sürebilir. Genel olarak oğlaklar sosyal ve maddi açıdan rahat bir yıl geçireceklerdir.

     


Yükselen Burcunuz

Burcunuz:

Doğum Saatiniz:

Yükselen Burcunuz:

 

Burç Haberleri
OkErkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedenleri
OkErkekler Kadınlarda Neyi Seksi Buluyor
OkErkekler Evlilikten Neler Bekler
OkErkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Ederler
OkSevdiğiniz Erkeği Geri Kazanma Yolları
Ok Erkeğin İyi Baba Olacağının Belirtileri
OkKıskanç Erkekle Baş Etmenin Yolları
OkErkekleri Mutlu Etmenin Yolları
OkErkeğiniz Çocuk Ruhlu Mu, Olgun Mu
OkErkeklerin Kadınlarda Anlamadığı Şeyler
OkErkekler Diğer Kadınlara Neden Bakar
OkSaatlerin Anlamları

© BURCYORUMCUSU.COM 2015 Her Hakkı Saklıdır.